Подяка PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Понеділок, 11 грудня 2017, 15:29

Останнє оновлення на Понеділок, 26 лютого 2018, 16:26
 
Експертна комісія PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
П'ятниця, 08 грудня 2017, 14:31

 

З 6 грудня по 8 грудня 2017 року на виконання наказу Міністерства освіти і науки  №1278-А «Про проведення акредитаційної експертизи» відповідно до пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 № 978 «Про затвердження Положення про акредитацію  вищих навчальних закладів та спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах»  та з метою проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.12010102 «Сестринська справа» у «Комунальному  вищому навчальному закладі «Новоселицький медичний коледж Буковинського державного медичного університету»  працювала експертна комісія у складі: 

голови експертної комісії

Мелеховець Оксани Костянтинівни – доцента кафедри сімейної медицини Сумського державного університету, кандидата медичних наук, доцента, голова комісії.

члена комісії

Опошнян Світлани Іванівни – голови циклової комісії основ медсестринства Комунального вищого навчального закладу І рівня акредитації «Полтавський базовий медичний коледж».

 

ВИСНОВКИ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 5.12010105 "СЕСТРИНСЬКА СПРАВА"

Останнє оновлення на Понеділок, 26 лютого 2018, 16:27
 
Експертна комісія PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
П'ятниця, 01 грудня 2017, 15:07


З 29 листопада по 1 грудня 2017 року на виконання наказів Міністерства освіти і науки № 1271-А та №1277-А «Про проведення акредитаційної експертизи» відповідно до пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 № 978 «Про затвердження Положення про акредитацію  вищих навчальних закладів та спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах»  та з метою проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.12010105 «Акушерська справа» та спеціальності 5.12010101 «Лікувальна справа» у Комунальному  вищому навчальному закладі «Новоселицький медичний коледж Буковинського державного медичного університету» працювала експертна комісія у складі: 

зі спеціальності 5.12010105 «Акушерська справа» у складі:

голови експертної комісії:

Геник Наталія Іванівна – завідувач кафедри акушерства та гінекології імені професора І.Д. Ланового Державного вищого навчального закладу «Івано-Франківський національний медичний університет», доктор медичних наук, професор.

члена комісії

Романюк Анатолій Миколайович – завідувач кафедри патологічної анатомії Сумського державного університету, доктор медичних наук, професор.

зі спеціальності 5.12010101 «Лікувальна справа» у складі:

голови експертної комісії:

Пономарьов Володимир Іванович – завідувач кафедри психіатрії, наркології, неврології та медичної психології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, доктор медичних наук, професор.

члена комісії

Коріняк Олена Павлівна – завідувач відділення лікувальної справи Уманського  медичного коледжу.

 

ВИСНОВКИ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 5.12010101 "ЛІКУВАЛЬНА СПРАВА"

ВИСНОВКИ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 5.12010105 "АКУШЕРСЬКА СПРАВА"

Останнє оновлення на Понеділок, 26 лютого 2018, 16:27
 
Оголошення! PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 22 серпня 2017, 10:27

До уваги першокурсників та їх батьків!

Новоселицький медичний коледж БДМУ запрошує першокурсників,

батьків та викладачів на урочисті збори,

присвячені початку нового 2018-2019 навчального року та Посвяті першокурсників у студенти,

які відбудуться 31 серпня 2018 року о 11.00 

в приміщенні районного Будинку культури м. Новоселиця.

Для посвяти мати з собою білий медичний халат та шапочку.

Оргкомітет

 

До уваги студентів нового набору та їх батьків!

Оголошення!

Поселення в гуртожиток студентів нового набору буде проводитись 29, 30, 31 серпня 2018 року з 900 до 1500.

Видача ордерів та реквізитів на оплату буде проводитись у бухгалтерії, яка знаходиться у центральному корпусі Новоселицького медичного коледжу БДМУ за адресою м. Новоселиця вул. 1 Травня 20.

 

Для поселення в гуртожиток студент повинен пред’явити:

1. Квитанцію про оплату за проживання в гуртожитку за І семестр, оплата проводиться в бухгалтерії коледжу (центральний корпус) або на розрахунковий рахунок Новоселицького медичного коледжу.

2. Ордер на поселення у гуртожиток.

Адреса гуртожитку: в. Героїв Майдану 4

Оплата за гуртожиток, видача ордерів на поселення буде проводитись 29, 30, 31 серпня з 900 по 1500

в бухгалтерії коледжу центральному корпусі Новоселицького медичного коледжу БДМУ за адресою м. Новоселиця вул. 1 Травня 20

Оплата за місяць: 330 грн.

І семестр – 2340 грн. 

ІІ семестр – 2340 грн. 

За рік  4680 грн.

Розрахунковий рахунок Новоселицького медичного коледжу БДМУ

Код 02010988

Р/Р 31553283244254

МФО 856135

ГУДКСУ у Чернівецькій області

Комісія з поселення

Останнє оновлення на Понеділок, 27 серпня 2018, 11:59
 
Виставка дидактичних і методичних матеріалів PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 16 травня 2017, 10:09

З метою розкриття творчих можливостей педагогічних працівників, створення умов для вдосконалення їх фахової майстерності, поширення кращого педагогічного досвіду та новітніх технологій, сприяння становленню й розвитку особистості  студента, ознайомлення з досягненнями педагогічного колективу, поповнення банку інноваційного досвіду та   перспективних педагогічних технологій  15 травня  2017 року в Новоселицькому медичному коледжі БДМУ проведено виставку дидактичних і методичних матеріалів.

Виставка є виміром творчих досягнень педагогічного колективу і рівня навчально-виховного процесу.

До участі у виставці подано близько 80 робіт педагогічних працівників. Педагоги  подали на виставку свої кращі напрацювання, які є результатом їх плідної праці протягом року.

Традиційно на виставці представлені методичні посібники, розробки занять, позакласних заходів, сценарії виховних заходів, збірки тестові завдання для контролю знань та вмінь студентів, електронні  презентації, презентації відкритих занять , методичні рекомендації для виконання лабораторних робіт,   атестаційні матеріали, збірки та різний роздатковий матеріал.

Більшість матеріалів відповідали вимогам про виставку: науково обґрунтовані, відображають актуальні напрями розвитку освіти на сучасному етапі, презентують інноваційні форми і методи роботи.

Кожний викладач міг оглянути роботи своїх колег, взяти для себе нові ідеї методичної роботи для організації викладання навчальних дисциплін. Частина з робіт, що має найбільшу актуальність на сьогоднішній день, розміщена для експозиції у бібліотеці коледжу.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 09:54
 
ІV Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих вчених PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Четвер, 13 квітня 2017, 09:08

5 квітня 2017 р. на базі Буковинського державного медичного університету відбувся ІV  Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих вчених «Інновації та перспективи сучасної медицини». Участь у форумі взяли представники 17 країн у тому числі і наш коледж.  Учасники мали можливість поділитися своїми науковими здобутками та обговорити різні питання. Під керівництвом викладачів мікробіології та інфектології Збиркота Л.О. та Герцун С.М. студентка ІІ  курсу спеціальності «Лікувальна справа» Новоселицького медичного коледжу БДМУ Єфтемій Ольга-Міхаєла презентувала  пошукову-дослідницьку роботу з  теми  «Проблема кору у Новоселицькому районі».

Членами жури кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я робота була оцінена на достатньо високому рівні.

За рішенням журі ректор Буковинського державного медичного університету Бойчук Т.М. нагородив  Ольгу Єфтемій грамотою за кращу презентацію пошукової роботи.

Вітаємо! Вітаємо! Вітаємо!

 

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 09:55
 
Студентська науково-практична конференція PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
П'ятниця, 31 березня 2017, 11:21

27 березня 2017 року в актовій залі Новоселицького медичного коледжу БДМУ відбулась студентська науково-практична конференція. 

У якій взяли участь студенти всіх спеціальностей IІІ - ІV курсів.

До присутніх зі вступним словом звернулась методист коледжу Довганюк Г.Г., яка повідомила слухачам тематику запропонованих доповідей та познайомила з учасниками конференції.  

Організатор цього заходу Галина Довганюк наголосила, що дана конференція має на меті дати уявлення студентам щодо виконання наукових робіт та можливість спробувати свої сили у цій царині.

Коло охоплених питань виявилося досить широким, цікавим, науково-обгрунтованим.

Виступи відрізнялися своєю оригінальністю, студенти охоче ділилися набутками у галузі досліджувальної проблеми, виражали власні думки, олошували результати дослідження. В конференції брали участь студенти:

Шумович Діана ІV Б ф. «Розповсюдження фонових і передракових станів серед жіночого населення Новоселицького району за 2013-2016 рр.»

Попей Міхаєла ІІ ак. гр. «Вплив біфідум та лактобактерій на стан травної та імунної системи організму людини».

Самараш Альона ІІ Б ф «Поширеність набутих вад серця серед населення Новоселицького району».

Аштефаноає Адріана ІІ А ф. «Франкофонія» 

Руда Анастасія ІІІ Б м/с «Поширеність та вивчення  причин варикозної хвороби нижніх кінцівок  за 2015-2017р.р.»

Кедик М. «Артеріальна гіпертензія: відповідність сучасним підходам лікування та профілактики на Буковині»

Малайдах Інна ІІІ А ф. «Поширеність та виникнення судинних захворювань головного мозку»

Єфтемій Олена-Міхаєла ІІ Б ф. «Проблема кору у Новоселицькому районі»

Бордіян Р. ІV Б м/с «Особливості бронхіальної астми у дітей з різними рівнями контролю захворюваності у Чернівецькій області та у Тарасівецькій амбулаторії»

Лукіян О. ІV Б м/с «Сучасний стан спектра сенсибілізації в дітей хворих на поліноз»

Гребенюк Н. ІІІ Б ф.  «Магічна сила слова»

Клочана Г. ІV А м/с «Ми захищаємо територіальну цілісність України. І це навіть не обговорюється»

За результатами роботи конференції дипломами було нагороджено всіх учасників. 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 09:55
 
Події в місті Авдіївка PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
П'ятниця, 03 лютого 2017, 13:32

Події що відбуваються в місті Авдіївка Донецької області не залишають нікого байдужим, тому 3 лютого 2017 року викладачі та студенти Новоселицького медичного коледжу БДМУ долучились до акції на підтримку мирного населення Авдіївки, яка проводилась в районі та місті Новоселиця.
Були зібрані: теплий одяг, ковдри, подушки, постільна білизна, рушники, памперси для дорослих та дітей, медикаменти для надання першої невідкладної допомоги, перев'язувальні матеріали, продукти харчування (консервована їжа, продукти швидкого приготування, чай, цукор), одноразовий посуд.
Ми сподіваємось що наш невеличкий вклад допоможуть у важку хвилину мешканцям Авдіївки.

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 09:56
 
Фахова подорож до Варшави PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Понеділок, 30 січня 2017, 10:55

На підставі запрошення Польської Фундації лікарів медичного туризму з пострадянських країн м. Варшава, в рамках проекту «Міжнародний Медичний клуб в Польщі» група студентів ІV курсу Новоселицького медичного коледжу БДМУ разом із керівником групи Лупу А.В., здійснили робочий візит до м. Варшави з 22.01. – 25.01.2017 року .

Мета цього візиту – ознайомлення з діяльністю польських медсестер та з перспективами, які існують для українських медичних сестер і акушерок у польських лікарнях.

До програми візиту входило відвідування лікарні в м. Седльце, де студенти отримали інформацію щодо роботи лікарні.

Наступним кроком було відвідування Collegium Mazovia Інноваційної вищої школи м. Седльце факультету медсестринства, де студенти мали можливість ознайомитись із підготовкою медсестер у Польщі. З вуст ректора цього навчального закладу пані Божени Піековіш ми отримали інформацію щодо реальних можливостей для українських медсестер і акушерок в Польщі та інших країнах Європи.

І приємним бонусом подорожі стало Варшава. Студенти мали можливі пройтись Королівським шляхом , дізнатись всю історію цих міст, відвідати також старе місто та інші цікаві визначні місця, дізнатися всю історію цих місць.

Учасники проекту приємно були здивовані умовами праці та відпочинку польських медичних працівників. А висококваліфікована підготовка медсестер у ВУЗІ залишила незабутні враження.

Спогади про участь у проекті та екскурсія Варшавою залишиться надовго у пам’яті учасників проекту.

А.В. Лупу – викладач іноземних мов

Новоселицький медичний коледж БДМУ

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 09:57
 
Магалянський дитячий будинок-інтернат PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
П'ятниця, 16 грудня 2016, 16:01

16 грудня 2016 року директор Новоселицького медичного коледжу Руслан Романюк разом з Плачинтою І.М., та Бушилою М.І., відвідали Магалянський дитячий будинок-інтернат.

Було передано засоби особистої гігієни, та солодощі.

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 09:58
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 4