«Вічна пам'ять Героям!» PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 27 лютого 2018, 12:40

 

20 лютого всі українці вшанували Героїв Небесної сотні, людей які загинули під час Революції Гідності на майдані.

20 лютого 2014 року – найкривавіший день євро революції. На майдані в Києві з’явилися перші жертви, було чути стогони поранених, розпочався відлік Небесної  сотні, відлік нової історичної епохи, прагнення вистояти до останнього та відправити злочинну владу у відставку.

Вони не були героями, вони були звичайними людьми. І в останню мить віддали нам найдорожче-своє життя. За нас віддали, аби ми жили, долюбили за них, пісень за них доспівали.
Вшанувати пам'ять Героїв-обов’язок кожного свідомого українця.
Ці лютневі дні полонять не лише тіла. Наші душі холонуть від подій чотирирічної давності. Криваві розстріли мирної демонстрації стали історією.  Герої не вмирають! Під таким гаслом студенти  I медсестринської групи Новоселицького мед коледжу БДМУ разом з куратором Нестеровською Г.Р,  із зав. по виховній роботі Плачинтою І.М. та викладачем історії Соколовою А.Ю. провели патріотичний виховний захід, під час якого хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та запалили свічку пам’яті.
Ведучі цього заходу Настас Світлана, Балан Міхаела, Кулікова Олена, та Ілаш Марія згадували про доленосні події студентського майдану. Студентка Матушевська Ірина розповідала про свого батька, який і до цих пір захищає нашу Батьківщину у зоні АТО, продемонструвала присутнім змістовну презентацію, а закінчила розповідь власним віршем «Мій батько Герой».
В ході заходу всі присутні переглянули відеохроніку майдану, та прослухали, до сліз зворушливу, тематичну поезію.
Слухаючи вірші, які декламували такі вірші як:
- Змошу Крістіна, Русу Анна-Марія, Балан Марія, Ігнатеско Маргарита, Кушнір Роксолана, Червінська Юля, Ярчук Віра, Надієвець Тетяна, Дарій Алла-Аліна, присутні ледь стримували сльози, а подумками напевне, кожен на мить перенісся у ті криваві дні якими був охоплений майдан адже рядок кожного вірша кричить про сум Українського народу. А жура і туга тих днів закарбувалися в наших серцях та нашій пам’яті назавжди.
А також всі присутні мали змогу послухати патріотичні і зворушливі пісні у виконанні Балан Марії, Русу Анни-Марії, і Дарій Алли-Аліни.

Насамкінець виховного заходу із уст ведучих прозвучали слова:
« Не розчаровуйсь в Україні,
А розумій її печаль.
Що робиш ти для неї нині,
у себе спершу запитай…»

З уст Русу Анна-Марія, дуже заклично пролунали слова молитви:
« В своїй Молитві, Боже єдиний,
Прошу: дай щастя для України.!»

Всі,  хто поклав своє життя за нашу незалежність, житиме вічно у наших серцях, бо Герої не вмирають:
« Герої такі не вмирають».
Вони будуть вічно живі
Героїв завжди пам’ятають
На небі й на рідній землі.

«Вічна пам'ять Героям!»

Останнє оновлення на Понеділок, 19 березня 2018, 14:42
 
Міжнародний день рідної мови у Новоселицькому медичному коледжі БДМУ PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 27 лютого 2018, 12:28

21 лютого 2018 року в Міжнародний день рідної мови у Новоселицькому медичному коледжі БДМУ викладачами української мови та літератури було проведено чимало цікавих заходів, приурочених цьому святу.

Гриньова Тетяна Вікторівна запросила на відкрите заняття у І групу спеціальності «Лікувальна справа» з теми: «О. Довженко – митець своєї епохи».

Метою заняття було ознайомлення студентів зі складною життєвою долею та творчими набутками О. Довженка. Протягом пари вдалося показати талановиту натуру митця та ті джерела, які формували його письменницький талант; розкрити суть того, в чому полягав трагізм долі О. Довженка.

На занятті використовувались презентації, кадри фільмів  

О. Довженка «Зачарована Десна», «Аероград», «Мічурін», «Україна в огні», фото сімейного архіву, а також елементи навчально-дослідницької роботи студентів. 

Під час обговорення викладачі, які були присутні на занятті відзначили добру психологічну атмосферу, різноманітність використаних викладачем методичних прийомів для досягнення поставленої мети.

Також у цей день студентки  І групи спеціальності  «Сестринська справа» написали «диктант єдності» «Без мови немає народу». Готуючись до свята, викладачі зі студентами доклали багато зусиль, щоб ознайомити усіх з цікавими висловами про мову українських письменників та видатних діячів мистецтва. Таким чином, свято видалось напрочуд цікавим та вдалим.

 


 
Районний огляд-конкурс читців – декламаторів PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 27 лютого 2018, 12:19

Він був сином мужика — і став володарем в царстві Духа.

Він був кріпаком — і став велетнем у царстві людської культури

                                                                                               Іван Франко

Великий Кобзар – гордість нації, душа народу, наша велич і краса. Невмирущі твори національного Пророка – це своєрідна життєва програма для кожного свідомого українця у нашій багатонаціональній сім’ї.

Щорічно в березні ми з великою вселюдською повагою вшановуємо пам'ять генія української нації, поета-революціонера, демократа – Тараса Шевченка. 24 лютого 2018 року, з метою відзначення 204 - річниці від дня народження митця, в районному Будинку культури м. Новоселиця пройшов районний огляд-конкурс читців – декламаторів. Ось і цього року студенти коледжу активно взяли участь у творчій події, продемонстрували свої мистецькі таланти у вмінні гарно та виразно декламувати поезію Тараса Шевченка.

Літературний марафон тривав понад 3 години. Слухачі та поважне журі мали можливість почути з уст конкурсантів вірші, написані Шевченком у різні періоди його творчості. У конкурсі виявили бажання взяти участь першокурсники нашого коледжу. Із медсестринських груп: Змошу Крістіна, Митківська Іванна, Матушевська Ірина, Русу Анна – Марія, Кушнір Роксолана та із фельдшерської групи – Вечерка Евеліна, Андрусяк Валерій та Яценюк Олексій. Учасники конкурсу емоційно та зворушливо читали два твори: перший – поезію Кобзаря, а другий – вірші українських поетів. Виступи оцінювало поважне та досвідчене журі, вони були приємно враженні виступами наших студентів та гідно оцінили їх.

І місце – Яценюк Олексій;

ІІ місце – Змошу Крістіна, Вечерка Евеліна;

ІІІ місце – Матушевська Ірина.

Вітаємо учасників та переможців!

 

 
Санітарно – просвітницька робота серед школярів PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 27 лютого 2018, 12:08

21 лютого 2018 року студенти та викладачі Новоселицького медичного коледжу БДМУ, разом з головою Новоселицької районної організації Товариства Червоного Хреста Глігор Мариною Флоріанівною, зустрілись зі школярами та вчителями Маршинецького НВК. Метою зустрічі була санітарно – просвітницька робота серед школярів. Студенти ІІІ курсу спеціальності «Лікувальна справа» Бринзила Олена та Мельничук Юлія ознайомили всіх присутніх з важливою проблемою, яка постала останнім часом перед населенням - епідемія кору. Студенти доступно проінформували про основні симптоми захворювання, принципи його лікування та профілактики. Особливо наголосили на важливості проведення планової вакцинації для запобігання інфікування. Підготувати цікаву інформацію та презентацію студентам допомогла викладач інфекційних хвороб – Герцун Світлана Миколаївна.

Наступне важливе питанням, про яке доповіли школярам – це надання першої долікарської допомоги постраждалим. Викладач хірургічних хвороб – Бушила Михайло Іванович цікаво, доступно і докладно розповів про основні етапи цієї допомоги та чітко продемонстрував, як покласти хворого у відновне положення, як провести штучну вентиляцію легень та непрямий масаж серця. Школярі разом з вчителями, під контролем Бушили М. І. та Глігор М. Ф,. старанно та із задоволенням тренувались на муляжі. Сподіваємось, що наша зустріч не пройшла марно, школярі отримали необхідну інформацію та зацікавились нею. 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 12:10
 
День всіх закоханих PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 27 лютого 2018, 12:00

 

День всіх закоханих або День Святого Валентина – це свято, яке із задоволенням відзначають в багатьох країнах світу. Багато люблячих сердець чекають саме на це свято, щоб нарешті зізнатися у коханні або знайти свою другу половинку. Це свято, коли все навкруги наповнено романтикою і коханням, а серця багатьох людей на землі наповнюються щастям. Атмосфера на вулицях просочена приємним ароматом несподіванки.

Напередодні свята в нашому навчальному закладі, як і у всьому місті, дух Святого Валентина розгулявся не на жарт. Вже зранку всі студенти та викладачі відчули чарівний дух свята, що охопив весь коледж. Адже, ще напередодні, студентки І медсестринської групи під керівництвом Нестеровської Галини Романівни святково прикрасили хол та оформили фотозону, щоб бажаючі могли зробити фотографії на згадку про цей романтичний день. І звісно всі закохані могли вкласти «валентинки» у скриньку.

Святковий настрій не полишав студентів та викладачів і на традиційній молодіжно–розважальній програмі «Мелодія для двох сердець», яка пройшла 12 лютого у районному Будинку культури. Чарівну половину людства представляли студентки коледжу: Гончарук Альона (ІІІ А м/с), Храб Ганна (ІІІ Б м/с), Присакар Марина (ІІІ А ф.), Караушу Ірина (ІІІ Б ф.) та Попей Міхаєла (ІІІ ак.), сильними та мужніми на святі були: Лунга Віталій  (ІІ А ф.), Кожокарь Тодор (ІІ А ф.), Георгіца Дмитро, (ІІ А ф.), Кожокару Іван (ІІІ А ф.) та Зварич Андрій (ІІІ Б ф). Учасники дійства цікаво та змістовно розповіли про свої захоплення,побажання,мрії. Під час конкурсної програми вони продемонстрували свої здібності, винахідливість і дотепність в різноманітних конкурсах та складних ситуаціях. Не можна не сказати і про ведучих свята – чарівну і тендітну Єфтемій Ольгу та неповторного, артистичного Неборака Валентина, які своїми веселими жартами підтримували піднесений настрій у всіх присутніх у залі. В результаті конкурсів журі та глядачі обрали ідеальну пару – Гончарук Альону та Лунгу Віталія. Вітаємо наших переможців!

Окрасою програми були виступи артистів коледжу: всіх вразив ніжний та чуттєвий танець танцювального колективу «Акцент», учасники заслуженого колективу народного танцю «Ватра» неперевершено з азартом виконали «Буковинський танець», солістки коледжу Марина Бідяк та Кристина Чеука подарували глядачам мелодійні пісні. Однак, присутніх очікував сюрприз – музична композиція у виконанні Кристини Чеуки та Стаса Кіріліча. Виступи артистів викликали бурхливі оплески вдячних глядачів. Наприкінці свята всім учасникам подарували солодкі подарунки, а публіка отримала масу позитивних емоцій!

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 12:02
 
Традиційний прощальний вечір випускних груп PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 27 лютого 2018, 10:32

15 лютого 2018 року в актовій залі коледжу відбувся традиційний прощальний вечір випускних груп. Студенти 4 курсу спеціальності «Лікувальна справа» (куратори груп – Алла Володимирівна Лупу, Ірина Михайлівна Плачінта та Віра Борисівна Кочервей) і «Сестринська справа» (куратори груп – Луїза Михайлівна Доголіч, Наталія Іванівна Несторяк) здивували присутніх своїми унікальними талантами. Цьогорічні випускники, впродовж 4-х років навчання, завжди були учасниками усіх творчих заходів, що проводились у стінах рідного коледжу. Під час творчого звіту зі сцени лунали веселі, дотепні жарти у виконання студентів та викладачів, лилися неймовірно гарні та зворушливі пісні, також кожна група підготувала фото та відеофільми про своє різнобарвне студентське життя. Приємним сюрпризом для глядачів були запальні, ритмічні та надзвичайно енергійні танці кожної групи. З недавніх пір стало доброю традицією те, що разом зі студентами танцюють і їхні куратори. Концертні номери були різноманітними, цікавими, вибуховими, такими, що заворожували всіх присутніх. Виступи випускників були наскільки вдалим, що насправді, ніхто і не помітив, як промайнули 2 години. Весь час у залі панувала емоційна, доброзичлива, піднесена атмосфера. Особливо розчулила всіх присутніх прощальна пісня у виконанні усіх випускників. Слова цієї пісні були написані випускницею, головою Студентської ради 2017 року – Клочаною Галиною. І ось свято завершилося, а всі учасники вечора були трішки втомлені і неймовірно щасливі, адже вони отримали безліч компліментів від своїх друзів, рідних, викладачів коледжу та почули слова вдячності від нашого директора Руслана Ілліча Романюка, який адресував всім присутнім теплі слова схвалення та вдячності.  

Отож, шановні випускники, бажаємо вам нових життєвих перемог, легких доріг та високої професійної майстерності.

Хай вам у всьому щастить!

 

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 10:40
 
Традиційна зустріч випускників всіх поколінь PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Понеділок, 26 лютого 2018, 16:23

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Шановні випускники Новоселицького медичного коледжу БДМУ!
Рідний коледж гостинно запрошує Вас на традиційну зустріч випускників всіх поколінь,

яка відбудеться 29 березня 2018 року 
о 12:00 в актовій залі коледжу. Реєстрація випускників з 10:00 
в корпусі №1 за адресою: 
м. Новоселиця, вул. 1 Травня, 20
Тел. для довідок: (03733) 5-09-34 
Запрошуємо всіх!

Останнє оновлення на Понеділок, 26 лютого 2018, 16:25
 
Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Середа, 27 грудня 2017, 12:44

23 грудня 2017 року студентка І курсу спеціальності «Лікувальна справа» Катерина Плачинта взяла участь у ХVІІІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, який проходив на базі Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Чернівецької міської ради. Катерина посіла ІІ місце у конкурсі.

Вітаємо! Вітаємо! Вітаємо!

Останнє оновлення на Понеділок, 26 лютого 2018, 15:35
 
Конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Середа, 13 грудня 2017, 10:49

8 грудня 2017 року відбувся ІІ етап

VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Студентка І групи спеціальності «Лікувальна справа»

Катерина Плачинта здобула перемогу, посівши ІІ місце

Вітаємо переможницю!!!

Останнє оновлення на Понеділок, 26 лютого 2018, 16:16
 
Подяка PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Понеділок, 11 грудня 2017, 15:29

Останнє оновлення на Понеділок, 26 лютого 2018, 16:26
 
Експертна комісія PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
П'ятниця, 08 грудня 2017, 14:31

 

З 6 грудня по 8 грудня 2017 року на виконання наказу Міністерства освіти і науки  №1278-А «Про проведення акредитаційної експертизи» відповідно до пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 № 978 «Про затвердження Положення про акредитацію  вищих навчальних закладів та спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах»  та з метою проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.12010102 «Сестринська справа» у «Комунальному  вищому навчальному закладі «Новоселицький медичний коледж Буковинського державного медичного університету»  працювала експертна комісія у складі: 

голови експертної комісії

Мелеховець Оксани Костянтинівни – доцента кафедри сімейної медицини Сумського державного університету, кандидата медичних наук, доцента, голова комісії.

члена комісії

Опошнян Світлани Іванівни – голови циклової комісії основ медсестринства Комунального вищого навчального закладу І рівня акредитації «Полтавський базовий медичний коледж».

 

ВИСНОВКИ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 5.12010105 "СЕСТРИНСЬКА СПРАВА"

Останнє оновлення на Понеділок, 26 лютого 2018, 16:27
 
Експертна комісія PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
П'ятниця, 01 грудня 2017, 15:07


З 29 листопада по 1 грудня 2017 року на виконання наказів Міністерства освіти і науки № 1271-А та №1277-А «Про проведення акредитаційної експертизи» відповідно до пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 № 978 «Про затвердження Положення про акредитацію  вищих навчальних закладів та спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах»  та з метою проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.12010105 «Акушерська справа» та спеціальності 5.12010101 «Лікувальна справа» у Комунальному  вищому навчальному закладі «Новоселицький медичний коледж Буковинського державного медичного університету» працювала експертна комісія у складі: 

зі спеціальності 5.12010105 «Акушерська справа» у складі:

голови експертної комісії:

Геник Наталія Іванівна – завідувач кафедри акушерства та гінекології імені професора І.Д. Ланового Державного вищого навчального закладу «Івано-Франківський національний медичний університет», доктор медичних наук, професор.

члена комісії

Романюк Анатолій Миколайович – завідувач кафедри патологічної анатомії Сумського державного університету, доктор медичних наук, професор.

зі спеціальності 5.12010101 «Лікувальна справа» у складі:

голови експертної комісії:

Пономарьов Володимир Іванович – завідувач кафедри психіатрії, наркології, неврології та медичної психології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, доктор медичних наук, професор.

члена комісії

Коріняк Олена Павлівна – завідувач відділення лікувальної справи Уманського  медичного коледжу.

 

ВИСНОВКИ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 5.12010101 "ЛІКУВАЛЬНА СПРАВА"

ВИСНОВКИ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 5.12010105 "АКУШЕРСЬКА СПРАВА"

Останнє оновлення на Понеділок, 26 лютого 2018, 16:27
 
Оголошення! PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 22 серпня 2017, 10:27

До уваги першокурсників та їх батьків!

Новоселицький медичний коледж БДМУ запрошує першокурсників,

батьків та викладачів на урочисті збори,

присвячені початку нового 2018-2019 навчального року та Посвяті першокурсників у студенти,

які відбудуться 31 серпня 2018 року о 11.00 

в приміщенні районного Будинку культури м. Новоселиця.

Для посвяти мати з собою білий медичний халат та шапочку.

Оргкомітет

 

До уваги студентів нового набору та їх батьків!

Оголошення!

Поселення в гуртожиток студентів нового набору буде проводитись 29, 30, 31 серпня 2018 року з 900 до 1500.

Видача ордерів та реквізитів на оплату буде проводитись у бухгалтерії, яка знаходиться у центральному корпусі Новоселицького медичного коледжу БДМУ за адресою м. Новоселиця вул. 1 Травня 20.

 

Для поселення в гуртожиток студент повинен пред’явити:

1. Квитанцію про оплату за проживання в гуртожитку за І семестр, оплата проводиться в бухгалтерії коледжу (центральний корпус) або на розрахунковий рахунок Новоселицького медичного коледжу.

2. Ордер на поселення у гуртожиток.

Адреса гуртожитку: в. Героїв Майдану 4

Оплата за гуртожиток, видача ордерів на поселення буде проводитись 29, 30, 31 серпня з 900 по 1500

в бухгалтерії коледжу центральному корпусі Новоселицького медичного коледжу БДМУ за адресою м. Новоселиця вул. 1 Травня 20

Оплата за місяць: 330 грн.

І семестр – 2340 грн. 

ІІ семестр – 2340 грн. 

За рік  4680 грн.

Розрахунковий рахунок Новоселицького медичного коледжу БДМУ

Код 02010988

Р/Р 31553283244254

МФО 856135

ГУДКСУ у Чернівецькій області

Комісія з поселення

Останнє оновлення на Понеділок, 27 серпня 2018, 11:59
 
Виставка дидактичних і методичних матеріалів PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 16 травня 2017, 10:09

З метою розкриття творчих можливостей педагогічних працівників, створення умов для вдосконалення їх фахової майстерності, поширення кращого педагогічного досвіду та новітніх технологій, сприяння становленню й розвитку особистості  студента, ознайомлення з досягненнями педагогічного колективу, поповнення банку інноваційного досвіду та   перспективних педагогічних технологій  15 травня  2017 року в Новоселицькому медичному коледжі БДМУ проведено виставку дидактичних і методичних матеріалів.

Виставка є виміром творчих досягнень педагогічного колективу і рівня навчально-виховного процесу.

До участі у виставці подано близько 80 робіт педагогічних працівників. Педагоги  подали на виставку свої кращі напрацювання, які є результатом їх плідної праці протягом року.

Традиційно на виставці представлені методичні посібники, розробки занять, позакласних заходів, сценарії виховних заходів, збірки тестові завдання для контролю знань та вмінь студентів, електронні  презентації, презентації відкритих занять , методичні рекомендації для виконання лабораторних робіт,   атестаційні матеріали, збірки та різний роздатковий матеріал.

Більшість матеріалів відповідали вимогам про виставку: науково обґрунтовані, відображають актуальні напрями розвитку освіти на сучасному етапі, презентують інноваційні форми і методи роботи.

Кожний викладач міг оглянути роботи своїх колег, взяти для себе нові ідеї методичної роботи для організації викладання навчальних дисциплін. Частина з робіт, що має найбільшу актуальність на сьогоднішній день, розміщена для експозиції у бібліотеці коледжу.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 09:54
 
ІV Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих вчених PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Четвер, 13 квітня 2017, 09:08

5 квітня 2017 р. на базі Буковинського державного медичного університету відбувся ІV  Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих вчених «Інновації та перспективи сучасної медицини». Участь у форумі взяли представники 17 країн у тому числі і наш коледж.  Учасники мали можливість поділитися своїми науковими здобутками та обговорити різні питання. Під керівництвом викладачів мікробіології та інфектології Збиркота Л.О. та Герцун С.М. студентка ІІ  курсу спеціальності «Лікувальна справа» Новоселицького медичного коледжу БДМУ Єфтемій Ольга-Міхаєла презентувала  пошукову-дослідницьку роботу з  теми  «Проблема кору у Новоселицькому районі».

Членами жури кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я робота була оцінена на достатньо високому рівні.

За рішенням журі ректор Буковинського державного медичного університету Бойчук Т.М. нагородив  Ольгу Єфтемій грамотою за кращу презентацію пошукової роботи.

Вітаємо! Вітаємо! Вітаємо!

 

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 09:55
 
Студентська науково-практична конференція PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
П'ятниця, 31 березня 2017, 11:21

27 березня 2017 року в актовій залі Новоселицького медичного коледжу БДМУ відбулась студентська науково-практична конференція. 

У якій взяли участь студенти всіх спеціальностей IІІ - ІV курсів.

До присутніх зі вступним словом звернулась методист коледжу Довганюк Г.Г., яка повідомила слухачам тематику запропонованих доповідей та познайомила з учасниками конференції.  

Організатор цього заходу Галина Довганюк наголосила, що дана конференція має на меті дати уявлення студентам щодо виконання наукових робіт та можливість спробувати свої сили у цій царині.

Коло охоплених питань виявилося досить широким, цікавим, науково-обгрунтованим.

Виступи відрізнялися своєю оригінальністю, студенти охоче ділилися набутками у галузі досліджувальної проблеми, виражали власні думки, олошували результати дослідження. В конференції брали участь студенти:

Шумович Діана ІV Б ф. «Розповсюдження фонових і передракових станів серед жіночого населення Новоселицького району за 2013-2016 рр.»

Попей Міхаєла ІІ ак. гр. «Вплив біфідум та лактобактерій на стан травної та імунної системи організму людини».

Самараш Альона ІІ Б ф «Поширеність набутих вад серця серед населення Новоселицького району».

Аштефаноає Адріана ІІ А ф. «Франкофонія» 

Руда Анастасія ІІІ Б м/с «Поширеність та вивчення  причин варикозної хвороби нижніх кінцівок  за 2015-2017р.р.»

Кедик М. «Артеріальна гіпертензія: відповідність сучасним підходам лікування та профілактики на Буковині»

Малайдах Інна ІІІ А ф. «Поширеність та виникнення судинних захворювань головного мозку»

Єфтемій Олена-Міхаєла ІІ Б ф. «Проблема кору у Новоселицькому районі»

Бордіян Р. ІV Б м/с «Особливості бронхіальної астми у дітей з різними рівнями контролю захворюваності у Чернівецькій області та у Тарасівецькій амбулаторії»

Лукіян О. ІV Б м/с «Сучасний стан спектра сенсибілізації в дітей хворих на поліноз»

Гребенюк Н. ІІІ Б ф.  «Магічна сила слова»

Клочана Г. ІV А м/с «Ми захищаємо територіальну цілісність України. І це навіть не обговорюється»

За результатами роботи конференції дипломами було нагороджено всіх учасників. 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 09:55
 
Події в місті Авдіївка PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
П'ятниця, 03 лютого 2017, 13:32

Події що відбуваються в місті Авдіївка Донецької області не залишають нікого байдужим, тому 3 лютого 2017 року викладачі та студенти Новоселицького медичного коледжу БДМУ долучились до акції на підтримку мирного населення Авдіївки, яка проводилась в районі та місті Новоселиця.
Були зібрані: теплий одяг, ковдри, подушки, постільна білизна, рушники, памперси для дорослих та дітей, медикаменти для надання першої невідкладної допомоги, перев'язувальні матеріали, продукти харчування (консервована їжа, продукти швидкого приготування, чай, цукор), одноразовий посуд.
Ми сподіваємось що наш невеличкий вклад допоможуть у важку хвилину мешканцям Авдіївки.

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 09:56
 
Фахова подорож до Варшави PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Понеділок, 30 січня 2017, 10:55

На підставі запрошення Польської Фундації лікарів медичного туризму з пострадянських країн м. Варшава, в рамках проекту «Міжнародний Медичний клуб в Польщі» група студентів ІV курсу Новоселицького медичного коледжу БДМУ разом із керівником групи Лупу А.В., здійснили робочий візит до м. Варшави з 22.01. – 25.01.2017 року .

Мета цього візиту – ознайомлення з діяльністю польських медсестер та з перспективами, які існують для українських медичних сестер і акушерок у польських лікарнях.

До програми візиту входило відвідування лікарні в м. Седльце, де студенти отримали інформацію щодо роботи лікарні.

Наступним кроком було відвідування Collegium Mazovia Інноваційної вищої школи м. Седльце факультету медсестринства, де студенти мали можливість ознайомитись із підготовкою медсестер у Польщі. З вуст ректора цього навчального закладу пані Божени Піековіш ми отримали інформацію щодо реальних можливостей для українських медсестер і акушерок в Польщі та інших країнах Європи.

І приємним бонусом подорожі стало Варшава. Студенти мали можливі пройтись Королівським шляхом , дізнатись всю історію цих міст, відвідати також старе місто та інші цікаві визначні місця, дізнатися всю історію цих місць.

Учасники проекту приємно були здивовані умовами праці та відпочинку польських медичних працівників. А висококваліфікована підготовка медсестер у ВУЗІ залишила незабутні враження.

Спогади про участь у проекті та екскурсія Варшавою залишиться надовго у пам’яті учасників проекту.

А.В. Лупу – викладач іноземних мов

Новоселицький медичний коледж БДМУ

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 09:57
 
Магалянський дитячий будинок-інтернат PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
П'ятниця, 16 грудня 2016, 16:01

16 грудня 2016 року директор Новоселицького медичного коледжу Руслан Романюк разом з Плачинтою І.М., та Бушилою М.І., відвідали Магалянський дитячий будинок-інтернат.

Було передано засоби особистої гігієни, та солодощі.

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 09:58
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 4