Районний конкурс читців-дипломаторів поезії Шевченка PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 26 лютого 2019, 12:09

Борітеся – поборете, Вам бог помагає!

За вас правда, за вас сила І воля святая!

Тарас Григорович Шевченко

Великий Кобзар – гордість нації, душа народу, наша велич і краса. Невмирущі твори національного Пророка – це своєрідна життєва програма для кожного свідомого українця у нашій багатонаціональній сім’ї.

Щорічно в березні ми з великою вселюдською повагою вшановуємо пам'ять генія української нації, поета-революціонера, демократа – Тараса Шевченка. 23 лютого 2019 року, з метою відзначення 205 - річниці від дня народження митця, в районному Будинку культури м. Новоселиця пройшов районний огляд-конкурс читців – декламаторів. Студенти коледжу активно взяли участь у творчій події, продемонстрували свої мистецькі таланти у вмінні гарно та виразно декламувати поезію Тараса Шевченка.

Слухачі та поважне журі мали можливість почути з уст конкурсантів вірші, написані Шевченком у різні періоди його творчості. У конкурсі виявили бажання взяти участь першокурсники нашого коледжу. Із медсестринської групи: Галичанська Ангеліна, Боганюк Альона та із фельдшерської групи – Ботовський Богдан та Кармазенюк Дмитро. Учасники конкурсу емоційно та зворушливо читали твори Кобзаря. Виступи оцінювало поважне та досвідчене журі, яке було приємно вражене виступами наших студентів та гідно оцінило їх. Отож, вітаємо переможців:

ІІ місце – Галичанська Ангеліна;

ІІІ місце – Батовський Богдан!

Вітаємо учасників та переможців!

 

Останнє оновлення на Вівторок, 26 лютого 2019, 13:37
 
Вітаємо нашого випускника Олександра Мельника PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Четвер, 14 лютого 2019, 13:20

5

Приємною радістю для студентів та викладачів Новоселицького медичного коледжу БДМУ став перегляд програми «Голос країни» 10 лютого 2019 р., адже учасником конкурсу був наш випускник Олександр Мельник. Здійснилася дитяча мрія юнака, він, успішно закінчивши наш навчальний заклад, вступив до Буковинського Державного медичного університету. Проте музика завжди займала особливе місце в серці юнака. Коли випала нагода здійснити свою мрію і утвердитися не тільки як лікар, а й співак, Олександр без вагань взяв участь в конкурсі «Голос країни». Зі слів юнака, він вийшов на сцену, для того щоб надихнути своїх маленьких пацієнтів: «Я хочу стати героєм для своїх пацієнтів». Для нас, ти Сашко, уже герой та переможець. Ми пишаємось тобою і бажаємо здійснення всіх твоїх мрій.

 
Зустріч студентів з медиками PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Четвер, 14 лютого 2019, 12:26

1-min

На базі Новоселицького медичного коледжу БДМУ 07.02.2019 року відбулося зустріч студентів з медиками – інструкторами навчально-тренувального відділу Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Представники цього відділу: лікар Руслан Семенович, та фельдшер Анастасія Шкварчук провели тренінг – навчання серед студентів 4-х курсів спеціальності «Лікувальна справа» та «Сестринська справа». Під час зустрічі студенти-медики активно приймали участь у проведенні тренувальних реанімаційних заходів, задавали багато цікавих питань. Зустріч пройшла в доброзичливій, теплій атмосфері.

 
Зустріч студентів з працівниками Чернівецької поліції. PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
П'ятниця, 01 лютого 2019, 13:02

IMG 4290-min 1

 

31.12.2019 року до Новоселицького медичного коледжу БДМУ з дружнім візитом завітали представники Чернівецької поліції.

На базі нашого навчального закладу було проведено просвітницьке заняття в стилі прес-конференції, на якому представники правоохоронних органів розповіли студентам про складну і цікаву роботу “вартових закону і порядку”. Студенти коледжу, із захопленям слухали інформацію про життя і трудові будні поліції, та мали змогу задати питання стосовно специфіки їхньої роботи.Працівники поліції ознайомили студентів зі спеціальними приладами та засобами, які вони використовують у своїй щоденній праці. Цікавим сюрпризом було знайомство з чотирилапим другом поліцейських - Альфою, яка допомагає кінологам у пошуках і розкритті важких злочинів. Тепла зустріч залишила багато приємних вражень, і навіть дехто із студентів виявив бажання в майбутньому стати поліцейськими. Студенти та викладачі, які були присутні на цьому заході, висловлюють велику вдячність працівникам поліції за таку цікаву і натхненну розмову та бажають їм наснаги і успіхів в охороні громадського порядку. 

Більше фото ви зможете знайти на сторінці в фейсбуці

 
«Історія медицини» PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Четвер, 31 січня 2019, 16:00

IMG 4285-min

 

31.01.2019 року викладачем Бойку В.А. було проведене відкрите заняття з англійської мови на тему: «Історія медицини» у ІІІ А м/с групі. Заняття проводилось у формі вікторини, де студенти мали можливість розвивати свої навички говоріння за допомогою конкурсу «Quiz», «Knowledgeofvocabulary», письма – «Degreesofadjectives», слухання – «Itisinterestingtoknow». Студенти були обізнані, активні, давали поширену відповідь, доповнюючи один одного. Панувало атмосфера доброзичливості, зацікавленості до англійської мови. Молодий викладач провів заняття згідно методичної розробки, дав об’єктивну оцінку знанням студентів з даної теми.  

 
Випуск спеціалістів «Акушерська справа» - 2019 року PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
П'ятниця, 25 січня 2019, 12:58

IMG 3994-min

Випуск спеціалістів «Акушерська справа» - 2019 року

24 січня 2019 року в святково прикрашеній залі Новоселицького районного будинку культури відбулося традиційне для цієї пори року свято – 107 випуск молодших медичних фахівців Новоселицького медичного коледжу БДМУ. Зі стін навчального закладу в далеку дорогу життя вирушили випускниці - майбутні акушерки.Скільки світла, добра і тепла у слові акушерка, яка це дивовижна і напрочуд милосердна професія, пов’язана із найсокровеннішим - таїнством народження дитини. Завдяки дбайливим, вправним і добрим рукам акушерок, відбувається справжнє диво – у світ приходить нове життя.

IMG 4084-min

Зі щирими словами до випускниць звернувся директор Новоселицького медичного коледжу БДМУ Романюк Руслан Ілліч, який привітав випускниць з важливою подією у їхньому житті та наголосив, що вони зробили гідний вибір професії, а отриманні знання допоможуть у майбутній медичній діяльності. Руслан Ілліч висловив слова вдячності всьому педагогічному колективу за їх невтомну працю, ґрунтовні знання, що допоможуть випускницям у майбутній медичній діяльності і за ту часточку душі, яку педагоги вклали в кожного студента.

Найвідповідальнішою та найочікуванішою миттю урочистості було вручення дипломів. Наказ по Новоселицькому медичному коледжу БДМУ про присвоєння кваліфікації проголосив заступник директора з навчальної роботи Роман Ілліч Довганюк. Почесне право зачитати клятву випускника Новоселицького медичного коледжу БДМУ доручили Петрюк Ользі.

По-материнськи схвильовано до випускниць звернулась куратор групи Богачик Аделіна Леонідівна, яка побажала ясної, спокійної долі, стати успішними в житті та отримувати задоволення від професійної діяльності. Не менш щирими були побажання щасливого життя від мами випускниці – Костащук Валентини Василівні, а від студентів зворушливо виступила – Костащук Діана.

Як завжди, учасники художніх колективів коледжу причарували всіх присутніх своїми номерами.

В залі лунало багато приємних, теплих слів для випускників, всі присутні побажали гордо нести звання студента Новоселицького медичного коледжу БДМУ і назавжди в серці зберегти спогад про це свято, рідний коледж, викладачів та одногрупників. А ми, сподіваємося, ще не раз почуємо про їхні успіхи та перемоги на професійній ниві.

 
День Соборності України PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 22 січня 2019, 14:16

koli-den-sobornosti-ukraїni-2017-3

22 січня відзначается річниця з часу проголошення Акту злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

Нині Україна знову бореться за свою Соборність. Ми розуміємо, що непростим і довготривалим буде шлях до відновлення наших кордонів, до порозуміння між Заходом і Сходом. Українці згуртувались, аби відстояти свою незалежність, територіальну цілісність держави.

Вітаючи з Днем Соборності України, бажаємо всім нам миру, сили та енергії для того, щоб успішно пронести естафету волелюбності й єднання у майбутнє.

 
Міжнародний день обіймів PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Понеділок, 21 січня 2019, 14:48

image004

Міжнародний де́нь обі́ймів — щорічне свято, що відзначають 21 січня. За традицією цього дня можна дружньо обіймати навіть незнайомих людей. Свято з'явилося в 70-х роках XX століття, сформувавшись в студентському середовищі західноєвропейської молоді, але точні обставини його появи невідомі. Саме в цей день хлопці та дівчата обіймали один одного без жодного інтимного натяку. За своєрідним «повір'ям», під час дружніх обіймів люди обмінюються душевним теплом. Існують і «наукові» обґрунтування корисності обіймів: доброзичливі дотики підвищують імунітет, стимулюють центральну нервову систему, підвищують у крові рівень гемоглобіну, а також іншого гормону — окситоцину, що викликає доброзичливе ставлення до інших людей.

 
Святкування Нового Року PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Четвер, 27 грудня 2018, 14:57

IMG 3500-min

 

20 грудня 2018 року в актовій залі Новоселицького медичного коледжу БДМУ відбулося святкування Нового Року. Феєрично розпочали святкову концертну програму ведучі Гринчак Катерина, Кваснюк Тая, Єфтенієв Максим та Лунга Віталій, вони щиро привітали присутніх з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим. Їхній веселий казковий настрій зачарував всіх навколо. Новорічно – різдвяну атмосферу перехопили та підтримали господар з господинею - Яценюк Олексій та Галичанська Ангеліна. Вони радо зустрічали щедрівників, адже які ж новорічно-різдвяні свята без щедрівок. Зі сцени звучали сердечні новорічні вітання, мелодійні пісні у виконанні Бідяк Марини, Галичанської Ангеліни, Бернік Надії, Скакун Елі, Осовської Зінаїди та Гуцуляк Валерії. Справжніми комедіантами, знавцями неординарних життєвих ситуацій, виступили Лунга Віталій, Дирда Адріан, Батовський Богдан, Кармазенюк Дмитро, Бернік Надія, Галичанська Ангеліна та Черновський Сергій, продемонструвавши талант та любов до гумору. Нікого не залишили байдужими танцювальні номери. Всім сподобався запальний молдавський танець у виконанні дівчат ІІІ Б медсестринської групи та юнаків ІІІ А фельдшерської групи. Вразив сучасний танець, який подарували присутнім ІІІ А медсестри, також викликав шквал емоцій гуцульський танець, у виконанні дівочого колективу «Ватра». Проте найбільше симпатіїглядачі віддали танцюристам ІІІ А фельдшерської групи, отримавши неабияке задоволення від хореографічного номеру «Лебедине озеро». Отже, протягом концерту в залі ніхто не нудьгував, вдячні глядачі бурхливими оплесками дякували аматорам за цікаві виступи. Насамкінець, всіх присутніх привітали Дід Мороз та його онучка Снігуронька, вони і самі були активними учасниками концертної програми.

А на завершення студенти коледжу взяли участь у новорічному балі - маскараді.

Тож хай у кожного з Вас Новий Рік буде щасливим і радісним, наповненим по самі вінця чарівною зимовою казкою.

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 грудня 2018, 11:50
 
Відкритий урок з педіатрії PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Четвер, 13 грудня 2018, 13:38

IMG 2954-min

13.12.18 на базі кабінету доклінічної підготовки в ІV А групі спеціальності «Лікувальна справа», під керівництвом Галини Довганюк, проведено підсумкове заняття з педіатрії у формі гри «Найрозумніший». Захід проведено у декілька турах. Студенти згадували анатомо-фізіологічні особливості дитячого організму, за допомогою мультимедійних ілюстрацій визначали діагноз та діагностичні критерії дитячих повітряно-краплинних інфекцій та опановували практичні навички з педіатрії.

На останньому турі студенти висловлювали поради заслуженого педіатра, доктора Євгенія Комаровського.

Найкращими були Адріана Аштефаноає, Штефан Токіца - І місце;

Юля Мельничук – ІІ місце; Єрика Паскарюк- ІІІ місце.

Всі переконалися, що використання ігор при проведенні практичних занять з в педіатрії є ефективним засобом у поліпшенні академічної успішності, засобом активізації творчої пізнавальної діяльності студентів медичного коледжу.

 
"Козацькі забави" PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Середа, 12 грудня 2018, 12:05

IMG 2430-min

 

    6-го грудня 2018 року в Новоселицькому медичному коледжі  БДМУ було проведено розважальну-спортивну гру «Козацькі забави», яка присвячена Дню Збройних Сил України.

  Цікава програма, насичена різноманітними спортивними конкурсами, була запропонована викладачами фізичного виховання та Захисту Вітчизни.В спортивних змаганнях взяло участь 6 команд фельдшерських груп, а вболівали за них студентки медсестринських та акушерських груп, які своїми гучними оплесками підтримували дух суперництва юнаків.

  Між конкурсами всіх присутніх своїми музичними здібностями причаровували солістки коледжу. Козацькі забави пройшли жваво і весело, кожен учасник намагався здобути перемогу та бути кращим. За грою уважно стежило компетентне журі, яке підрахувавши бали оголосило результати змагання.

  Таким чином, перемогу здобула команда юнаків IV-Б фельдшерської групи. Вітаємо переможців!

 

IMG 2811-min

Останнє оновлення на Середа, 12 грудня 2018, 12:11
 
Всесвітній День боротьби зі СНІДом PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 10 грудня 2018, 12:48

 

Молодь за здоровий спосіб життя!

З 26 по 30 листопада 2018 року напередодні Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом в Новоселицькому медичному коледжі БДМУ проводився тиждень «Молодь за здоровий спосіб життя!».

СНІД – одна із найважливіших і трагічніших проблем, що виникла перед людством наприкінці XXстоліття і залишилася Чумою XXIстоліття. Україна за темпами розповсюдження ВІЛ-інфекції/СНІДу займаю одне з перших місць у східноєвропейському регіоні. Тому вчасна діагностика ВІЛ-інфекції збереже життя мільйонам людей.

Протягом цього тижня проводилась низка просвітницьких заходів, які були присвячені проблемам ВІЛ/СНІДу. Отож, в понеділок 26 листопада був проведений конкурс плакатів «Ми проти СНІДу». Студенти відобразили своє розуміння проблеми ВІЛ/СНІДу за допомогою інформативних ілюстрацій. Під час години спілкування «СНІД: подумай про майбутнє - обери життя!» студенти І курсу спеціальності «Лікувальна справа» та «Сестринська справа» були ознайомлені з гіпотезами виникнення захворювання, зі шляхами передачі та проявами захворювань. Куратори провели анонімне анкетування «Що ми знаємо про ВІЛ/СНІД» на початку заходу та після нього. Було дуже приємно дізнатись, що рівень обізнаності студентів став вищим.

У вівторок, студентам ІVкурсу спеціальності «Лікувальна справа» демонструвалися відеофільми на тему СНІДу в Україні та світі. Студенти з цікавістю переглядали фільми та ділилися враженнями.

В середу 28 листопада викладачі акушерства – гінекології провели студентську конференцію «Зупинимо СНІД, доки він не зупинив нас!» для студентів ІІІ курсу спеціальності «Акушерська справа» та «Сестринська справа».

IMG 2054-min

29 листопада студенти ІІІ курсу групи А спеціальності «Лікувальна справа» Михайєса Олеся та Лунга Віталій відвідали Новоселицький ліцей, в якому також проходив тиждень «За здоровий спосіб життя». Вони ознайомили школярів з презентацію на тему ВІЛ/СНІД. На завершення заходу було проведено вікторину, під час якої школярі продемонстрували високі знання щодо профілактики ВІЛ-інфекції та СНІДу. Присутні вчителі гідно оцінили високі знання студентів та цікаву інформацію. Адже це не перший раз, коли студенти Новоселицького медичного коледжу проводять просвітницьку роботу серед школярів Новоселицького району.

Не менш цікавим був флеш – моб серед жителів міста Новоселиця, під час якого студенти ІІІ Б фельдшерської групи проводили соціологічне опитування та інформували пересічних громадян про ВІЛ та СНІД як усно, так і за допомогою буклетів. Бонусом акції було безкоштовне розповсюдження заходів контрацепції.

Завершальним етапом акції було проведення відкритого виховного заходу «СНІД: сторонніх не повинно бути!» для студентів І – ІІІ курсів, який підготували студенти ІІІ - Б фельдшерської групи. Ведучі зі сцени ознайомили з невтішними даними статистики про розповсюдженість ВІЛ/СНІДу на Україні, продемонстрували пізнавальну презентацію, декламували до болю вражаючі вірші та в цікавій формі ознайомили присутніх, що відбувається з імунітетом при ВІЛ – інфікуванні.

Головна мета проведення тижня – звернути увагу студентів на проблему СНІДу не лише з медичного погляду, а й в аспекті сприйняття хворих на цю недугу в соціумі. Недаремно символом цього дня є червона стрічка як знак толерантного ставлення до них. Саме таку стрічку ще з ранку отримав кожен студент і викладачі коледжу. В рамках проведення акції студенти коледжу та мешканці нашого міста отримали багато інформації про СНІД та його наслідки, про необхідність боротьби з цією страшною хворобою.

Тож не псуймо і не ускладнюймо собі життя, воно і так нелегке. Не спішімо спробувати надто багато одразу, бо все ще попереду, а СНІД в одну мить може перекреслити прекрасні життєві плани. Цінуймо кожну хвилину, бо живемо ми тільки один раз. Не втрачаймо життя, адже єдина людина, що може вберегти вас від СНІДу – це ми самі!!!

 

IMG 2198-min

Останнє оновлення на Понеділок, 10 грудня 2018, 17:46
 
Конференція на тему «Гострі ускладнення цукрового діабету». PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 04 грудня 2018, 12:26

IMG 2123-min

03.12.2018 р. в Новоселицькому медичному коледжі БДМУ проведена конференція на тему «Гострі ускладнення цукрового діабету». Цукровий діабет – це захворювання, яке характеризується порушенням вуглеводного обміну, обумовленим абсолютною або відносною недостатністю інсуліну, яке проявляється порушеннями всіх видів обміну речовин і патологічними змінами в різних органах і системах. Серед ендокринних захворювань займає 1 місце, невпинно прогресує у всьому світі і в Україні, за рахунок збільшення хворих дітей і осіб молодого віку. В Україні прийнята президентська програма «Цукровий діабет» , яка направлена на профілактику, своєчасну діагностику і лікування цього захворювання. Воно приводить до стійкої втрати працездатності, ранньої інвалідизації та смерті хворих. При важкому перебігові цукрового діабету хворі можуть померти саме від гострих його ускладнень. З метою поглиблення знань випускників нашого навчального закладу з даної патології студентками IV – Б ф. гр. Єфтемій О., Бурдейною А., Самараш А., Ілаш А. було акцентовано увагу на проявах перед коматозних станів та диференціальній діагностиці   гіперглікемічної, гіпоглікемічної та гіперосмолярної ком. Також чітко представлені алгоритми невідкладної допомоги пацієнтам при цих ускладненнях та принципи дієтотерапії цукрового діабету. Керівник – викладач предмету «Внутрішня медицина» Банар О.О.

IMG 2121-min

Останнє оновлення на Вівторок, 04 грудня 2018, 13:32
 
Тиждень екології та мікробіології PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 03 грудня 2018, 10:02

 

IMG 1949-min 1

У рамках проведення тижня екології та мікробіології, 27.11.2018 в коледжі відбувся брейн-ринг на кращі знання по всьому курсу з основ екології та профілактичної медицини між 2А 2Б фельдшерськими та з 3 акушерською групами. Конкурс проводився в дружній атмосфері, питання вирішувались швидко та якісно. Відповіді були повні, змістовні. Студентам було цікаво, виграла в змаганні 2Б фельдшерська група. Студенти отримали заохочувальні призи та дякували Тетяні Миколаївні Кулик за знання, а своїм суперникам за участь та підтримку.

IMG 2102-min

29.11 2018 відбулась конференція з основ мікробіології на тему: «Грип, застуда, ГРВІ», яку проводив Леонід Олексійович Збиркот в 2А фельдшерській групі. Наголошувалось на актуальності цієї теми особливо в зимовий період, приділялась увагу засобам профілактики. 30.11.2018 проводився конкурс на кращій санбюлетень на тему: «Ми за здоровий спосіб життя».

 
День студента PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 17 листопада 2018, 13:42

IMG 1721-min

 

У Новоселицькому медичному коледжі відзначили Міжнародний День студента

Традиційно 17 листопада українське студентство відзначає своє професійне свято – День студента. Ця подія не оминула і Новоселицький медичний коледж БДМУ. Напередодні свята – 15 листопада, весь коледж поринув у святкову атмосферу. В прикрашеному холі навчального закладу лунала музика, а всі бажаючі мали змогу зробити цікаві фото з викладачами та друзями.

Яскравим продовженням дня був концерт в актовій залі коледжу із запальними танцями, яскравими піснями та неймовірним виром емоцій.

Дуже приємно, що на студентське свято завітав заступник Новоселицького міського голови Шова Деомід Федорович, який щиро привітав всіх студентів коледжу, нагородив найкращих представників студентства грамотами та подарунками.

Теплі слова вітання на адресу дружньої студентської родини прозвучали з вуст директора медколеджу Руслана Ілліча Романюка, який також відзначив кращих студентів навчального закладу.

Талановита творча студентська молодь ще раз нагадала, що студентське життя – не лише пари та сесії, а ще й веселощі. У кумедній формі студенти вирішили розказати про власні будні і про те, як не потрібно складати заліки та іспити.

Загалом День Студента пройшов дуже енергійно та насичено, як то кажуть «по - студентському». У всіх залишилось багато вражень та позитивних спогадів!

Останнє оновлення на П'ятниця, 23 листопада 2018, 14:00
 
День української писемності та мови PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 12 листопада 2018, 17:33

 

 

9 листопада 2018 року – величне свято для українців, які проживають на усіх континентах світу, адже саме в цей час відзначається День української писемності і мови. Чарівна співуча українська мова лунає на не тільки на нашій мальовничій і чудовій землі, а й далеко за її межами. Пишаємося мовою наших дідів і прадідів. Пам’ятаємо, де б ми не були, скрізь відчуваємо поклик рідної слова, рідної землі.

В День української писемності та мови вже не перший раз студенти Новоселицького медичного коледжу БДМУ разом з викладачами долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Крила України». Приємно відзначити, що з кожним роком все більше і більше стає учасників мовного флеш-мобу.

 
Методичне об'єднання кураторів груп PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Понеділок, 12 листопада 2018, 16:08

Засідання методичного об’єднання кураторів груп

 

 

 9 жовтня 2018 року відбулося засідання методичного об’єднання кураторів груп. Заступник директора з виховної роботи продемонструвала презентацію«Фактори дезадаптації та умови адаптації студентів першого року навчання», в якій окреслила основні проблеми адаптаційного періоду та шліхи їх подолання. Дмитрієва К. А. – психолог коледжу, проінформувала про результати анкетування, яке було проведено серед студентів першого року навчання. Крім того, на засіданні куратори ознайомили з соціальними паспортами груп, Плачінта І. М. доповіла про організацію роботи зі студентами пільгових категорій. Бушила М. І. – куратор ІІІ Б медсестринської групи підготував презентацію «Булінг у молодіжному середовищі: причини, наслідки та шляхи його подолання», а психолог провела тренінгове заняття з присутніми з цієї теми.

Останнє оновлення на Понеділок, 12 листопада 2018, 17:31
 
Cтудентська спартакіада PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 19 жовтня 2018, 09:38

11 жовтня 2018 року на стадіоні м. Новоселиці відбулася традиційна студентська спартакіада. Всім викладачам коледжу було приємно бачити студентів такими дружніми, бадьорими та готовими до перемог. Головною метою цього заходу було не тільки досягнення спортивних успіхів, а й отримання позитивних емоцій. Відкрив змагання директор навчального закладу Романюк Руслан Ілліч, який зокрема сказав, що йому приємно бачити студентів коледжу такими дружніми, бадьорими та готовими до перемог, побажав усім учасникам спортивних успіхів, а головне веселого настрою. Незважаючи на конкуренцію та бажання перемогти, після закінчення естафети суперники обмінюються дружнім рукостисканням.

В програму спортивних змагань входили стройовий огляд, біг на 100 м, спортивна естафета, стрибки в довжину. Особливо приємно те, що юнаки та дівчата коледжу активно та завзято приймали участь у всіх етапах спортивних випробувань. Навіть ті, хто не змагалися за перемогу, не залишилися байдужими до подій цього дня. Підсумки та нагородження переможців відбудуться незабаром.

 

 
„Нова сім’я” PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 10 жовтня 2018, 10:00

27 вересня 2018 року до Новоселицького медичного коледжу БДМУ завітали гості з Чернівецького міського благодійного фонду „Нова сім’я” – є благодійною організацією, яка створена з метою захисту дітей та молоді краю від наркотичної залежності, покращення життя людей залежних від наркотиків, хворих на ВІЛ/СНІД, туберкульоз.

 

Останнє оновлення на Середа, 10 жовтня 2018, 10:02
 
День працівника освіти PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 04 жовтня 2018, 11:37

Традиційно у першу неділю багряного жовтня, у найпрекраснішу пору бабиного літа, коли ледь - ледь шелестить падолистом осінь, коли над землею пламеніють різнобарвні квіти, приходить величне свято – День працівників освіти, День Учителя, Вихователя, Людини, яка дає нам крила для високого життєвого польоту, яка засіває в юних душах велику любов до України, її народу і землі.

Напередодні цього дня вшановували нелегку, але почесну викладацьку працю і в Новоселицькому медичному коледжі БДМУ. З самого ранку викладачам підняли настрій студенти старшокурсники, які зустріли наставників з цікавими сюрпризами. Урочисту атмосферу протягом дня в коледжі створювала яскрава екологічна виставка «Золота осінь», яка зачаровувала своїми барвами та насиченими ароматами. Композиції із квітів, овочів, фруктів та осінніх листів нікого не залишили байдужими, тому що при їх створенні студенти проявили не аби який талант та винахідливість. Викладачі та студенти мали можливість зробити фотографії на згадку про свято біля фотозони.

Продовжилось свято в ошатно прибраній актовій залі, де панувала доброзичлива атмосфера, радість, сміх та святковий настрій. Тут зібралась вся студентська родина. Педагогічний колектив викладачів медколеджу вітали керівник апарату Новоселицької районної адміністрації Габа Ліліана Миколаївна, заступник Новоселицького міського голови Шова Деомид Федорович. Гості висловили слова вдячності за творчу, самовіддану працю, за вміння запалювати вогонь пізнання в серцях молоді, за відданість професії та відповідальне ставлення до свого покликання. Також привітав викладачів та співробітників зі святом директор навчального закладу Романюк Руслан Ілліч, який подякував колегам за щоденну працю, мудрість та терпіння, за непохитну віру в кожного студента. Під час урочисті було нагороджено найкращих викладачів та співробітників коледжу.

У цей урочистий день слова вдячності студенти адресували викладачам – наставникам. Концертну програму підготували студентки ІІ курсу відділення «Сестринська справа». У своїх привітаннях вони висловлювали почуття щирої вдячності, бажали творчої наснаги, терпіння, успіхів у роботі, здоров’я і процвітання, злагоди і миру. Подарунком для всіх стало і нагородження викладачів студентами випускних груп.

Наприкінці святкового концерту всі присутні покинули актову залу в піднесеному настрої та впевненості в тому, що професія вчителя, викладача є найблагороднішою з усіх.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 жовтня 2018, 09:08
 
Європейський день мов PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Четвер, 27 вересня 2018, 10:37

 
"Патологія залоз внутрішньої секреції" PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
П'ятниця, 25 травня 2018, 09:46

24 травня в ІІІ А м/с групі проводилась конференція з патфізіології і патморфології на тему "Патологія залоз внутрішньої секреції". Були присутні викладачі Коваленко С.Ж., Візітеа І.Ю. та методист коледжу Довганюк Г.Г.. Свої доповіді представляли студенти коледжу: Буряк Н., Гончарук А., Мартинюк Ю., Федорян М., Зеленюк Х., Пасат Л., Кіцак Ю., Калиновська М., Алергуш Н., Каптар Л..

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 травня 2018, 10:09
 
"Ніхто не забутий, ніщо не забуто" PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 23 травня 2018, 09:43

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр.. Не щезне з пам’яті людської, не згине в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами. Можна по-всякому  ставитися  до цієї війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших.

Студенти ІІ курсу фельдшерської групи  Новоселицького медичного коледжу БДМУ разом з куратором Дмитрієвою К.А.,  та  заступником з  виховної роботи Плачинтою І.М. провели виховний захід, вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих під час другої світової війни  та запалили свічку пам’яті.
Ведучі цього заходу - Анастасія Теслюк  та Микола Борецький , згадували про події тих років.

Почесним гостем цього заходу був учасник бойових дій , інвалід Великої Вітчизняної війни Бездушний Василь Никифорович. Зі слів Василя Никифоровича ми змогли почути історію його життя, а також якою дійсно була війна.

Слухали вірші та пісні у виконнані студентів: Олександри Грубняк, Катерини Требик, Анастасії Теслюк, Андрія Молодовського, Августіна Біньковського, Тетяни Житарюк, Валерії Михалеску, Олексія Остапчука, Марини Бідяк.

Травень, це місяць буяння садів, місяць по-літньому теплих ночей і нескінченних солов’їних пісень… а ще це місяць, коли змовкли останні постріли гармат, настала тиша і прийшов довгожданий, вистражданий, оплачений дорогою ціною мир. «Ніхто не забутий, ніщо не забуто».

 

 
Відкрите заняття з історії України: «Україна в період загострення кризи радянської системи» PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Четвер, 03 травня 2018, 09:40

В рамках узагальнення досвіду роботи 2 травня 2018 року на базі кабінету історії та суспільних наук в І групі спеціальності «Сестринська справа» Алла Юріївна провела відкрите заняття з історії України по темі: «Україна в період загострення кризи радянської системи» (середина 60-х початок 80-х років).

Заняття пройшло дуже жваво. Студенти були зацікавлені процесом пізнання. Викладач зміг навчити студентів правильно розуміти історичні та політичні події, робити висновки. Заняття пройшло із застосуванням сучасних форм і методів організації навчального процесу, міжпредметних зв’язків. Раціонально використовувалася кожна хвилина заняття, своєчасно та якісно проводився кожний його етап.

Присутні колеги відмітили актуальність теми проведеного заняття, високий професіоналізм та майстерність Соколової А. Ю..  

 

Останнє оновлення на Четвер, 03 травня 2018, 09:42
 
Катерина Плачинта – переможець VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Субота, 21 квітня 2018, 16:40

Студентка I курсу спеціальності «Лікувальна справа» Катерина Плачинта – переможець VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка.

Серед студентів Новоселицького медичного коледжу БДМУ є чимало талановитої молоді, яка не тільки відмінно і наполегливо навчається, здобуваючи знання з медицини, а й гідно представляє навчальний заклад на різних престижних конкурсах. Нещодавно студентка першого курсу спеціальност і «Лікувальна справа» Катерина Плачинта стала переможцем VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Згідно з наказом МОН України Катерину нагороджено Дипломом III ступеня.

Вітаємо переможницю і бажаємо нових творчих  злетів і високих перемог.

 

Останнє оновлення на Середа, 25 квітня 2018, 09:05
 
Науково-практична студентська конференція PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Понеділок, 16 квітня 2018, 18:24

12 квітня 2018 року в актовій залі КВНЗ «Новоселицький медичний коледж БДМУ» проходила щорічна науково-практична студентська конференція, в  якій взяли участь студенти усіх спеціальностей. Роботи були присвячені актуальним питанням сучасної медицини, а також з загальноосвітніх дисциплін.

Майже усі доповіді засвідчили, що обдаровані студенти коледжу готові працювати в рамках галузі медицини.

Гуртківці підготували змістовні відео презентації своїх доповідей. Слухачі  дізналися багато нового і засвоїли цікаві факти.

У рамках роботи конференції доповідало 12 студентів. Теми доповідей були такі:

- Артеріальна гіпертензія: відповідність сучасним підходам лікування та профілактики на Буковині (Кедик Марія – студентка ІV курсу групи А спеціальності «Сестринська справа»). Керівники - Яценюк А.О., Банар О.О.

- Вплив житлових умов на стан здоров’я мешканців гуртожитку (Маковей Марина – студентка ІІ курсу групи А спеціальності «Сестринська справа»). Керівник Кулик Т.М.

- Короткозорість та далекозорість серед студентів нашого коледжу (Попей Міхаєла – студентка ІІІ курсу спеціальності «Акушерська справа»). Керівник Басараб Р.П.

- Проблеми здоров’ я дітей та підлітків (Руда Анастасія – студентка ІV курсу групи Б спеціальності «Сестринська справа»). Керівник Нестеровська Г.Р.

- Образ води в українській міфології та літературі (Плачинта Катерина – студентка І курсу спеціальності «Лікувальна справа».). Керівник Скриндіца Г.Ф.

- Поширення та вивчення ускладнень при симптомі «гострий живіт» по Новоселицькому районі. (Поваляева Кароліна – студентка ІV курсу групи Б спеціальності «Сестринська справа»). Керівники - Несторяк Н.І., Бушила М.І.

- Вклад М. Гамалія у розвиток мікробіології. (Гринчак Катерина – студентка ІІ курсу групи Б спеціальності «Сестринська справа»). Керівник Збиркот Л.О.

- Англіцизми в сучасній українській мові (Паскар Михайло – студент І курсу спеціальності «Лікувальна справа»). Керівник Лупу А.В.

- Значення замісної гормонотерапії при фонових передракових захворюваннях жіночих органів в Новоселицькому районі за 2013-2016рр. (Гончарук Альона студентка ІІІ курсу групи А спеціальності «Сестринська справа»).  Керівники - Візітев І.Ю., Кукуряк О.І.

- Моє село - Маршинці (Яценюк Олексій – студент І курсу спеціальності «Лікувальна справа»). Керівник Соколова А.Ю.

- Герої живуть поруч (Лунга Віталій – студент ІІ курсу спеціальності «Лікувальна справа»). Керівники Плачинта І.М., Скриндіца Г.Ф.

- Семіотичний та символічний зміст української вишивки (Міхаєса Олеся Олексій – студентка ІІІ курсу групи А спеціальності «Лікувальна справа»). Керівник Соколова А.Ю.
Серед кращих доповідачів слід відзначити таких, якПлачинта Катерина, Яценюк Олексій, Маковей Марина, Лунга Віталій, Руда Анастасія.

Доповіді учасників конференції викликали зацікавлення слухачів та жваві дискусії серед присутніх.

Підсумовуючи роботу конференції, заступник директора з навчальної роботи  Роман Довганюк побажав студентам розширювати коло наукових пошуків, активніше брати  участь у дослідницько-пошуковій роботі.

Усі учасники конференції отримали дипломи, які засвідчують їх участь у науково-практичній конференції студентів.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 16 квітня 2018, 18:31
 
V Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих вчених PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Понеділок, 16 квітня 2018, 18:00

 

4-6 квітня 2018 р. на базі вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний  медичний університет» відбувся V Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих вчених. Участь у форумі взяли представники навчальних закладів з різних країн, у тому числі і наш коледж. Учасники мали можливість поділитися своїми науковими здобутками та обговорити різні питання стосовно галузі медицини. Під керівництвом викладачів неврології та психіатрії Лілії Мироняк та Наталії Корецької студент ІІІ Б курсу спеціальності «Лікувальна справа» Валентин Неборак виступав  з доповіддю «Порушення мозкового кровообігу серед населення Новоселицького району».    

Членами журі кафедри робота була оцінена на достатньо високому рівні.

Останнє оновлення на Понеділок, 16 квітня 2018, 18:08
 
Всеукраїнська олімпіада з української мови серед студентів ВНЗ PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
П'ятниця, 02 березня 2018, 11:31

22 лютого 2018 року на базі ДВНЗ «Чернівецький коледж дизайну та економіки» відбувся ІІ (обласний) етап ХІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І–ІІ рівня акредитації, які здійснюють підготовку молодшого спеціаліста. Студентка ІІ курсу спеціальності «Лікувальна справа» Новоселицького медичного коледжу Лупу Аріна взяла участь у конкурсі.

Відповідно до наказу від 23 лютого 2018 року №4 Про підсумки проведення ІІ (обласного) етапу ХІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови.

Лупу Аріна Віталіївна відзначена у номінації «за високий рівень грамотності». Студентка - переможниця та викладач Скриндіца Г.Ф. представлені до нагородження Дипломом Ради директорів закладів вищої освіти Чернівецької області. 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 16 квітня 2018, 12:43
 
«Вічна пам'ять Героям!» PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 27 лютого 2018, 12:40

 

20 лютого всі українці вшанували Героїв Небесної сотні, людей які загинули під час Революції Гідності на майдані.

20 лютого 2014 року – найкривавіший день євро революції. На майдані в Києві з’явилися перші жертви, було чути стогони поранених, розпочався відлік Небесної  сотні, відлік нової історичної епохи, прагнення вистояти до останнього та відправити злочинну владу у відставку.

Вони не були героями, вони були звичайними людьми. І в останню мить віддали нам найдорожче-своє життя. За нас віддали, аби ми жили, долюбили за них, пісень за них доспівали.
Вшанувати пам'ять Героїв-обов’язок кожного свідомого українця.
Ці лютневі дні полонять не лише тіла. Наші душі холонуть від подій чотирирічної давності. Криваві розстріли мирної демонстрації стали історією.  Герої не вмирають! Під таким гаслом студенти  I медсестринської групи Новоселицького мед коледжу БДМУ разом з куратором Нестеровською Г.Р,  із зав. по виховній роботі Плачинтою І.М. та викладачем історії Соколовою А.Ю. провели патріотичний виховний захід, під час якого хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та запалили свічку пам’яті.
Ведучі цього заходу Настас Світлана, Балан Міхаела, Кулікова Олена, та Ілаш Марія згадували про доленосні події студентського майдану. Студентка Матушевська Ірина розповідала про свого батька, який і до цих пір захищає нашу Батьківщину у зоні АТО, продемонструвала присутнім змістовну презентацію, а закінчила розповідь власним віршем «Мій батько Герой».
В ході заходу всі присутні переглянули відеохроніку майдану, та прослухали, до сліз зворушливу, тематичну поезію.
Слухаючи вірші, які декламували такі вірші як:
- Змошу Крістіна, Русу Анна-Марія, Балан Марія, Ігнатеско Маргарита, Кушнір Роксолана, Червінська Юля, Ярчук Віра, Надієвець Тетяна, Дарій Алла-Аліна, присутні ледь стримували сльози, а подумками напевне, кожен на мить перенісся у ті криваві дні якими був охоплений майдан адже рядок кожного вірша кричить про сум Українського народу. А жура і туга тих днів закарбувалися в наших серцях та нашій пам’яті назавжди.
А також всі присутні мали змогу послухати патріотичні і зворушливі пісні у виконанні Балан Марії, Русу Анни-Марії, і Дарій Алли-Аліни.

Насамкінець виховного заходу із уст ведучих прозвучали слова:
« Не розчаровуйсь в Україні,
А розумій її печаль.
Що робиш ти для неї нині,
у себе спершу запитай…»

З уст Русу Анна-Марія, дуже заклично пролунали слова молитви:
« В своїй Молитві, Боже єдиний,
Прошу: дай щастя для України.!»

Всі,  хто поклав своє життя за нашу незалежність, житиме вічно у наших серцях, бо Герої не вмирають:
« Герої такі не вмирають».
Вони будуть вічно живі
Героїв завжди пам’ятають
На небі й на рідній землі.

«Вічна пам'ять Героям!»

Останнє оновлення на Понеділок, 19 березня 2018, 14:42
 
Міжнародний день рідної мови у Новоселицькому медичному коледжі БДМУ PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 27 лютого 2018, 12:28

21 лютого 2018 року в Міжнародний день рідної мови у Новоселицькому медичному коледжі БДМУ викладачами української мови та літератури було проведено чимало цікавих заходів, приурочених цьому святу.

Гриньова Тетяна Вікторівна запросила на відкрите заняття у І групу спеціальності «Лікувальна справа» з теми: «О. Довженко – митець своєї епохи».

Метою заняття було ознайомлення студентів зі складною життєвою долею та творчими набутками О. Довженка. Протягом пари вдалося показати талановиту натуру митця та ті джерела, які формували його письменницький талант; розкрити суть того, в чому полягав трагізм долі О. Довженка.

На занятті використовувались презентації, кадри фільмів  

О. Довженка «Зачарована Десна», «Аероград», «Мічурін», «Україна в огні», фото сімейного архіву, а також елементи навчально-дослідницької роботи студентів. 

Під час обговорення викладачі, які були присутні на занятті відзначили добру психологічну атмосферу, різноманітність використаних викладачем методичних прийомів для досягнення поставленої мети.

Також у цей день студентки  І групи спеціальності  «Сестринська справа» написали «диктант єдності» «Без мови немає народу». Готуючись до свята, викладачі зі студентами доклали багато зусиль, щоб ознайомити усіх з цікавими висловами про мову українських письменників та видатних діячів мистецтва. Таким чином, свято видалось напрочуд цікавим та вдалим.

 


 
Районний огляд-конкурс читців – декламаторів PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 27 лютого 2018, 12:19

Він був сином мужика — і став володарем в царстві Духа.

Він був кріпаком — і став велетнем у царстві людської культури

                                                                                               Іван Франко

Великий Кобзар – гордість нації, душа народу, наша велич і краса. Невмирущі твори національного Пророка – це своєрідна життєва програма для кожного свідомого українця у нашій багатонаціональній сім’ї.

Щорічно в березні ми з великою вселюдською повагою вшановуємо пам'ять генія української нації, поета-революціонера, демократа – Тараса Шевченка. 24 лютого 2018 року, з метою відзначення 204 - річниці від дня народження митця, в районному Будинку культури м. Новоселиця пройшов районний огляд-конкурс читців – декламаторів. Ось і цього року студенти коледжу активно взяли участь у творчій події, продемонстрували свої мистецькі таланти у вмінні гарно та виразно декламувати поезію Тараса Шевченка.

Літературний марафон тривав понад 3 години. Слухачі та поважне журі мали можливість почути з уст конкурсантів вірші, написані Шевченком у різні періоди його творчості. У конкурсі виявили бажання взяти участь першокурсники нашого коледжу. Із медсестринських груп: Змошу Крістіна, Митківська Іванна, Матушевська Ірина, Русу Анна – Марія, Кушнір Роксолана та із фельдшерської групи – Вечерка Евеліна, Андрусяк Валерій та Яценюк Олексій. Учасники конкурсу емоційно та зворушливо читали два твори: перший – поезію Кобзаря, а другий – вірші українських поетів. Виступи оцінювало поважне та досвідчене журі, вони були приємно враженні виступами наших студентів та гідно оцінили їх.

І місце – Яценюк Олексій;

ІІ місце – Змошу Крістіна, Вечерка Евеліна;

ІІІ місце – Матушевська Ірина.

Вітаємо учасників та переможців!

 

 
Санітарно – просвітницька робота серед школярів PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 27 лютого 2018, 12:08

21 лютого 2018 року студенти та викладачі Новоселицького медичного коледжу БДМУ, разом з головою Новоселицької районної організації Товариства Червоного Хреста Глігор Мариною Флоріанівною, зустрілись зі школярами та вчителями Маршинецького НВК. Метою зустрічі була санітарно – просвітницька робота серед школярів. Студенти ІІІ курсу спеціальності «Лікувальна справа» Бринзила Олена та Мельничук Юлія ознайомили всіх присутніх з важливою проблемою, яка постала останнім часом перед населенням - епідемія кору. Студенти доступно проінформували про основні симптоми захворювання, принципи його лікування та профілактики. Особливо наголосили на важливості проведення планової вакцинації для запобігання інфікування. Підготувати цікаву інформацію та презентацію студентам допомогла викладач інфекційних хвороб – Герцун Світлана Миколаївна.

Наступне важливе питанням, про яке доповіли школярам – це надання першої долікарської допомоги постраждалим. Викладач хірургічних хвороб – Бушила Михайло Іванович цікаво, доступно і докладно розповів про основні етапи цієї допомоги та чітко продемонстрував, як покласти хворого у відновне положення, як провести штучну вентиляцію легень та непрямий масаж серця. Школярі разом з вчителями, під контролем Бушили М. І. та Глігор М. Ф,. старанно та із задоволенням тренувались на муляжі. Сподіваємось, що наша зустріч не пройшла марно, школярі отримали необхідну інформацію та зацікавились нею. 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 12:10
 
День всіх закоханих PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 27 лютого 2018, 12:00

 

День всіх закоханих або День Святого Валентина – це свято, яке із задоволенням відзначають в багатьох країнах світу. Багато люблячих сердець чекають саме на це свято, щоб нарешті зізнатися у коханні або знайти свою другу половинку. Це свято, коли все навкруги наповнено романтикою і коханням, а серця багатьох людей на землі наповнюються щастям. Атмосфера на вулицях просочена приємним ароматом несподіванки.

Напередодні свята в нашому навчальному закладі, як і у всьому місті, дух Святого Валентина розгулявся не на жарт. Вже зранку всі студенти та викладачі відчули чарівний дух свята, що охопив весь коледж. Адже, ще напередодні, студентки І медсестринської групи під керівництвом Нестеровської Галини Романівни святково прикрасили хол та оформили фотозону, щоб бажаючі могли зробити фотографії на згадку про цей романтичний день. І звісно всі закохані могли вкласти «валентинки» у скриньку.

Святковий настрій не полишав студентів та викладачів і на традиційній молодіжно–розважальній програмі «Мелодія для двох сердець», яка пройшла 12 лютого у районному Будинку культури. Чарівну половину людства представляли студентки коледжу: Гончарук Альона (ІІІ А м/с), Храб Ганна (ІІІ Б м/с), Присакар Марина (ІІІ А ф.), Караушу Ірина (ІІІ Б ф.) та Попей Міхаєла (ІІІ ак.), сильними та мужніми на святі були: Лунга Віталій  (ІІ А ф.), Кожокарь Тодор (ІІ А ф.), Георгіца Дмитро, (ІІ А ф.), Кожокару Іван (ІІІ А ф.) та Зварич Андрій (ІІІ Б ф). Учасники дійства цікаво та змістовно розповіли про свої захоплення,побажання,мрії. Під час конкурсної програми вони продемонстрували свої здібності, винахідливість і дотепність в різноманітних конкурсах та складних ситуаціях. Не можна не сказати і про ведучих свята – чарівну і тендітну Єфтемій Ольгу та неповторного, артистичного Неборака Валентина, які своїми веселими жартами підтримували піднесений настрій у всіх присутніх у залі. В результаті конкурсів журі та глядачі обрали ідеальну пару – Гончарук Альону та Лунгу Віталія. Вітаємо наших переможців!

Окрасою програми були виступи артистів коледжу: всіх вразив ніжний та чуттєвий танець танцювального колективу «Акцент», учасники заслуженого колективу народного танцю «Ватра» неперевершено з азартом виконали «Буковинський танець», солістки коледжу Марина Бідяк та Кристина Чеука подарували глядачам мелодійні пісні. Однак, присутніх очікував сюрприз – музична композиція у виконанні Кристини Чеуки та Стаса Кіріліча. Виступи артистів викликали бурхливі оплески вдячних глядачів. Наприкінці свята всім учасникам подарували солодкі подарунки, а публіка отримала масу позитивних емоцій!

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 12:02
 
Традиційний прощальний вечір випускних груп PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 27 лютого 2018, 10:32

15 лютого 2018 року в актовій залі коледжу відбувся традиційний прощальний вечір випускних груп. Студенти 4 курсу спеціальності «Лікувальна справа» (куратори груп – Алла Володимирівна Лупу, Ірина Михайлівна Плачінта та Віра Борисівна Кочервей) і «Сестринська справа» (куратори груп – Луїза Михайлівна Доголіч, Наталія Іванівна Несторяк) здивували присутніх своїми унікальними талантами. Цьогорічні випускники, впродовж 4-х років навчання, завжди були учасниками усіх творчих заходів, що проводились у стінах рідного коледжу. Під час творчого звіту зі сцени лунали веселі, дотепні жарти у виконання студентів та викладачів, лилися неймовірно гарні та зворушливі пісні, також кожна група підготувала фото та відеофільми про своє різнобарвне студентське життя. Приємним сюрпризом для глядачів були запальні, ритмічні та надзвичайно енергійні танці кожної групи. З недавніх пір стало доброю традицією те, що разом зі студентами танцюють і їхні куратори. Концертні номери були різноманітними, цікавими, вибуховими, такими, що заворожували всіх присутніх. Виступи випускників були наскільки вдалим, що насправді, ніхто і не помітив, як промайнули 2 години. Весь час у залі панувала емоційна, доброзичлива, піднесена атмосфера. Особливо розчулила всіх присутніх прощальна пісня у виконанні усіх випускників. Слова цієї пісні були написані випускницею, головою Студентської ради 2017 року – Клочаною Галиною. І ось свято завершилося, а всі учасники вечора були трішки втомлені і неймовірно щасливі, адже вони отримали безліч компліментів від своїх друзів, рідних, викладачів коледжу та почули слова вдячності від нашого директора Руслана Ілліча Романюка, який адресував всім присутнім теплі слова схвалення та вдячності.  

Отож, шановні випускники, бажаємо вам нових життєвих перемог, легких доріг та високої професійної майстерності.

Хай вам у всьому щастить!

 

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 10:40
 
Традиційна зустріч випускників всіх поколінь PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Понеділок, 26 лютого 2018, 16:23

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Шановні випускники Новоселицького медичного коледжу БДМУ!
Рідний коледж гостинно запрошує Вас на традиційну зустріч випускників всіх поколінь,

яка відбудеться 29 березня 2018 року 
о 12:00 в актовій залі коледжу. Реєстрація випускників з 10:00 
в корпусі №1 за адресою: 
м. Новоселиця, вул. 1 Травня, 20
Тел. для довідок: (03733) 5-09-34 
Запрошуємо всіх!

Останнє оновлення на Понеділок, 26 лютого 2018, 16:25
 
Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Середа, 27 грудня 2017, 12:44

23 грудня 2017 року студентка І курсу спеціальності «Лікувальна справа» Катерина Плачинта взяла участь у ХVІІІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, який проходив на базі Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Чернівецької міської ради. Катерина посіла ІІ місце у конкурсі.

Вітаємо! Вітаємо! Вітаємо!

Останнє оновлення на Понеділок, 26 лютого 2018, 15:35
 
Конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Середа, 13 грудня 2017, 10:49

8 грудня 2017 року відбувся ІІ етап

VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Студентка І групи спеціальності «Лікувальна справа»

Катерина Плачинта здобула перемогу, посівши ІІ місце

Вітаємо переможницю!!!

Останнє оновлення на Понеділок, 26 лютого 2018, 16:16
 
Подяка PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Понеділок, 11 грудня 2017, 15:29

Останнє оновлення на Понеділок, 26 лютого 2018, 16:26
 
Експертна комісія PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
П'ятниця, 08 грудня 2017, 14:31

 

З 6 грудня по 8 грудня 2017 року на виконання наказу Міністерства освіти і науки  №1278-А «Про проведення акредитаційної експертизи» відповідно до пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 № 978 «Про затвердження Положення про акредитацію  вищих навчальних закладів та спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах»  та з метою проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.12010102 «Сестринська справа» у «Комунальному  вищому навчальному закладі «Новоселицький медичний коледж Буковинського державного медичного університету»  працювала експертна комісія у складі: 

голови експертної комісії

Мелеховець Оксани Костянтинівни – доцента кафедри сімейної медицини Сумського державного університету, кандидата медичних наук, доцента, голова комісії.

члена комісії

Опошнян Світлани Іванівни – голови циклової комісії основ медсестринства Комунального вищого навчального закладу І рівня акредитації «Полтавський базовий медичний коледж».

 

ВИСНОВКИ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 5.12010105 "СЕСТРИНСЬКА СПРАВА"

Останнє оновлення на Понеділок, 26 лютого 2018, 16:27
 
Експертна комісія PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
П'ятниця, 01 грудня 2017, 15:07


З 29 листопада по 1 грудня 2017 року на виконання наказів Міністерства освіти і науки № 1271-А та №1277-А «Про проведення акредитаційної експертизи» відповідно до пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 № 978 «Про затвердження Положення про акредитацію  вищих навчальних закладів та спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах»  та з метою проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.12010105 «Акушерська справа» та спеціальності 5.12010101 «Лікувальна справа» у Комунальному  вищому навчальному закладі «Новоселицький медичний коледж Буковинського державного медичного університету» працювала експертна комісія у складі: 

зі спеціальності 5.12010105 «Акушерська справа» у складі:

голови експертної комісії:

Геник Наталія Іванівна – завідувач кафедри акушерства та гінекології імені професора І.Д. Ланового Державного вищого навчального закладу «Івано-Франківський національний медичний університет», доктор медичних наук, професор.

члена комісії

Романюк Анатолій Миколайович – завідувач кафедри патологічної анатомії Сумського державного університету, доктор медичних наук, професор.

зі спеціальності 5.12010101 «Лікувальна справа» у складі:

голови експертної комісії:

Пономарьов Володимир Іванович – завідувач кафедри психіатрії, наркології, неврології та медичної психології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, доктор медичних наук, професор.

члена комісії

Коріняк Олена Павлівна – завідувач відділення лікувальної справи Уманського  медичного коледжу.

 

ВИСНОВКИ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 5.12010101 "ЛІКУВАЛЬНА СПРАВА"

ВИСНОВКИ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 5.12010105 "АКУШЕРСЬКА СПРАВА"

Останнє оновлення на Понеділок, 26 лютого 2018, 16:27
 
Оголошення! PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 22 серпня 2017, 10:27

До уваги першокурсників та їх батьків!

Новоселицький медичний коледж БДМУ запрошує першокурсників,

батьків та викладачів на урочисті збори,

присвячені початку нового 2018-2019 навчального року та Посвяті першокурсників у студенти,

які відбудуться 31 серпня 2018 року о 11.00 

в приміщенні районного Будинку культури м. Новоселиця.

Для посвяти мати з собою білий медичний халат та шапочку.

Оргкомітет

 

До уваги студентів нового набору та їх батьків!

Оголошення!

Поселення в гуртожиток студентів нового набору буде проводитись 29, 30, 31 серпня 2018 року з 900 до 1500.

Видача ордерів та реквізитів на оплату буде проводитись у бухгалтерії, яка знаходиться у центральному корпусі Новоселицького медичного коледжу БДМУ за адресою м. Новоселиця вул. 1 Травня 20.

 

Для поселення в гуртожиток студент повинен пред’явити:

1. Квитанцію про оплату за проживання в гуртожитку за І семестр, оплата проводиться в бухгалтерії коледжу (центральний корпус) або на розрахунковий рахунок Новоселицького медичного коледжу.

2. Ордер на поселення у гуртожиток.

Адреса гуртожитку: в. Героїв Майдану 4

Оплата за гуртожиток, видача ордерів на поселення буде проводитись 29, 30, 31 серпня з 900 по 1500

в бухгалтерії коледжу центральному корпусі Новоселицького медичного коледжу БДМУ за адресою м. Новоселиця вул. 1 Травня 20

Оплата за місяць: 330 грн.

І семестр – 2340 грн. 

ІІ семестр – 2340 грн. 

За рік  4680 грн.

Розрахунковий рахунок Новоселицького медичного коледжу БДМУ

Код 02010988

Р/Р 31553283244254

МФО 856135

ГУДКСУ у Чернівецькій області

Комісія з поселення

Останнє оновлення на Понеділок, 27 серпня 2018, 11:59
 
Виставка дидактичних і методичних матеріалів PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 16 травня 2017, 10:09

З метою розкриття творчих можливостей педагогічних працівників, створення умов для вдосконалення їх фахової майстерності, поширення кращого педагогічного досвіду та новітніх технологій, сприяння становленню й розвитку особистості  студента, ознайомлення з досягненнями педагогічного колективу, поповнення банку інноваційного досвіду та   перспективних педагогічних технологій  15 травня  2017 року в Новоселицькому медичному коледжі БДМУ проведено виставку дидактичних і методичних матеріалів.

Виставка є виміром творчих досягнень педагогічного колективу і рівня навчально-виховного процесу.

До участі у виставці подано близько 80 робіт педагогічних працівників. Педагоги  подали на виставку свої кращі напрацювання, які є результатом їх плідної праці протягом року.

Традиційно на виставці представлені методичні посібники, розробки занять, позакласних заходів, сценарії виховних заходів, збірки тестові завдання для контролю знань та вмінь студентів, електронні  презентації, презентації відкритих занять , методичні рекомендації для виконання лабораторних робіт,   атестаційні матеріали, збірки та різний роздатковий матеріал.

Більшість матеріалів відповідали вимогам про виставку: науково обґрунтовані, відображають актуальні напрями розвитку освіти на сучасному етапі, презентують інноваційні форми і методи роботи.

Кожний викладач міг оглянути роботи своїх колег, взяти для себе нові ідеї методичної роботи для організації викладання навчальних дисциплін. Частина з робіт, що має найбільшу актуальність на сьогоднішній день, розміщена для експозиції у бібліотеці коледжу.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 09:54
 
ІV Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих вчених PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Четвер, 13 квітня 2017, 09:08

5 квітня 2017 р. на базі Буковинського державного медичного університету відбувся ІV  Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих вчених «Інновації та перспективи сучасної медицини». Участь у форумі взяли представники 17 країн у тому числі і наш коледж.  Учасники мали можливість поділитися своїми науковими здобутками та обговорити різні питання. Під керівництвом викладачів мікробіології та інфектології Збиркота Л.О. та Герцун С.М. студентка ІІ  курсу спеціальності «Лікувальна справа» Новоселицького медичного коледжу БДМУ Єфтемій Ольга-Міхаєла презентувала  пошукову-дослідницьку роботу з  теми  «Проблема кору у Новоселицькому районі».

Членами жури кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я робота була оцінена на достатньо високому рівні.

За рішенням журі ректор Буковинського державного медичного університету Бойчук Т.М. нагородив  Ольгу Єфтемій грамотою за кращу презентацію пошукової роботи.

Вітаємо! Вітаємо! Вітаємо!

 

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 09:55
 
Студентська науково-практична конференція PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
П'ятниця, 31 березня 2017, 11:21

27 березня 2017 року в актовій залі Новоселицького медичного коледжу БДМУ відбулась студентська науково-практична конференція. 

У якій взяли участь студенти всіх спеціальностей IІІ - ІV курсів.

До присутніх зі вступним словом звернулась методист коледжу Довганюк Г.Г., яка повідомила слухачам тематику запропонованих доповідей та познайомила з учасниками конференції.  

Організатор цього заходу Галина Довганюк наголосила, що дана конференція має на меті дати уявлення студентам щодо виконання наукових робіт та можливість спробувати свої сили у цій царині.

Коло охоплених питань виявилося досить широким, цікавим, науково-обгрунтованим.

Виступи відрізнялися своєю оригінальністю, студенти охоче ділилися набутками у галузі досліджувальної проблеми, виражали власні думки, олошували результати дослідження. В конференції брали участь студенти:

Шумович Діана ІV Б ф. «Розповсюдження фонових і передракових станів серед жіночого населення Новоселицького району за 2013-2016 рр.»

Попей Міхаєла ІІ ак. гр. «Вплив біфідум та лактобактерій на стан травної та імунної системи організму людини».

Самараш Альона ІІ Б ф «Поширеність набутих вад серця серед населення Новоселицького району».

Аштефаноає Адріана ІІ А ф. «Франкофонія» 

Руда Анастасія ІІІ Б м/с «Поширеність та вивчення  причин варикозної хвороби нижніх кінцівок  за 2015-2017р.р.»

Кедик М. «Артеріальна гіпертензія: відповідність сучасним підходам лікування та профілактики на Буковині»

Малайдах Інна ІІІ А ф. «Поширеність та виникнення судинних захворювань головного мозку»

Єфтемій Олена-Міхаєла ІІ Б ф. «Проблема кору у Новоселицькому районі»

Бордіян Р. ІV Б м/с «Особливості бронхіальної астми у дітей з різними рівнями контролю захворюваності у Чернівецькій області та у Тарасівецькій амбулаторії»

Лукіян О. ІV Б м/с «Сучасний стан спектра сенсибілізації в дітей хворих на поліноз»

Гребенюк Н. ІІІ Б ф.  «Магічна сила слова»

Клочана Г. ІV А м/с «Ми захищаємо територіальну цілісність України. І це навіть не обговорюється»

За результатами роботи конференції дипломами було нагороджено всіх учасників. 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 09:55
 
Події в місті Авдіївка PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
П'ятниця, 03 лютого 2017, 13:32

Події що відбуваються в місті Авдіївка Донецької області не залишають нікого байдужим, тому 3 лютого 2017 року викладачі та студенти Новоселицького медичного коледжу БДМУ долучились до акції на підтримку мирного населення Авдіївки, яка проводилась в районі та місті Новоселиця.
Були зібрані: теплий одяг, ковдри, подушки, постільна білизна, рушники, памперси для дорослих та дітей, медикаменти для надання першої невідкладної допомоги, перев'язувальні матеріали, продукти харчування (консервована їжа, продукти швидкого приготування, чай, цукор), одноразовий посуд.
Ми сподіваємось що наш невеличкий вклад допоможуть у важку хвилину мешканцям Авдіївки.

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 09:56
 
Фахова подорож до Варшави PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Понеділок, 30 січня 2017, 10:55

На підставі запрошення Польської Фундації лікарів медичного туризму з пострадянських країн м. Варшава, в рамках проекту «Міжнародний Медичний клуб в Польщі» група студентів ІV курсу Новоселицького медичного коледжу БДМУ разом із керівником групи Лупу А.В., здійснили робочий візит до м. Варшави з 22.01. – 25.01.2017 року .

Мета цього візиту – ознайомлення з діяльністю польських медсестер та з перспективами, які існують для українських медичних сестер і акушерок у польських лікарнях.

До програми візиту входило відвідування лікарні в м. Седльце, де студенти отримали інформацію щодо роботи лікарні.

Наступним кроком було відвідування Collegium Mazovia Інноваційної вищої школи м. Седльце факультету медсестринства, де студенти мали можливість ознайомитись із підготовкою медсестер у Польщі. З вуст ректора цього навчального закладу пані Божени Піековіш ми отримали інформацію щодо реальних можливостей для українських медсестер і акушерок в Польщі та інших країнах Європи.

І приємним бонусом подорожі стало Варшава. Студенти мали можливі пройтись Королівським шляхом , дізнатись всю історію цих міст, відвідати також старе місто та інші цікаві визначні місця, дізнатися всю історію цих місць.

Учасники проекту приємно були здивовані умовами праці та відпочинку польських медичних працівників. А висококваліфікована підготовка медсестер у ВУЗІ залишила незабутні враження.

Спогади про участь у проекті та екскурсія Варшавою залишиться надовго у пам’яті учасників проекту.

А.В. Лупу – викладач іноземних мов

Новоселицький медичний коледж БДМУ

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 09:57
 
Магалянський дитячий будинок-інтернат PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
П'ятниця, 16 грудня 2016, 16:01

16 грудня 2016 року директор Новоселицького медичного коледжу Руслан Романюк разом з Плачинтою І.М., та Бушилою М.І., відвідали Магалянський дитячий будинок-інтернат.

Було передано засоби особистої гігієни, та солодощі.

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 09:58
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 3