«Вічна пам'ять Героям!» PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 27 лютого 2018, 12:40

 

20 лютого всі українці вшанували Героїв Небесної сотні, людей які загинули під час Революції Гідності на майдані.

20 лютого 2014 року – найкривавіший день євро революції. На майдані в Києві з’явилися перші жертви, було чути стогони поранених, розпочався відлік Небесної  сотні, відлік нової історичної епохи, прагнення вистояти до останнього та відправити злочинну владу у відставку.

Вони не були героями, вони були звичайними людьми. І в останню мить віддали нам найдорожче-своє життя. За нас віддали, аби ми жили, долюбили за них, пісень за них доспівали.
Вшанувати пам'ять Героїв-обов’язок кожного свідомого українця.
Ці лютневі дні полонять не лише тіла. Наші душі холонуть від подій чотирирічної давності. Криваві розстріли мирної демонстрації стали історією.  Герої не вмирають! Під таким гаслом студенти  I медсестринської групи Новоселицького мед коледжу БДМУ разом з куратором Нестеровською Г.Р,  із зав. по виховній роботі Плачинтою І.М. та викладачем історії Соколовою А.Ю. провели патріотичний виховний захід, під час якого хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та запалили свічку пам’яті.
Ведучі цього заходу Настас Світлана, Балан Міхаела, Кулікова Олена, та Ілаш Марія згадували про доленосні події студентського майдану. Студентка Матушевська Ірина розповідала про свого батька, який і до цих пір захищає нашу Батьківщину у зоні АТО, продемонструвала присутнім змістовну презентацію, а закінчила розповідь власним віршем «Мій батько Герой».
В ході заходу всі присутні переглянули відеохроніку майдану, та прослухали, до сліз зворушливу, тематичну поезію.
Слухаючи вірші, які декламували такі вірші як:
- Змошу Крістіна, Русу Анна-Марія, Балан Марія, Ігнатеско Маргарита, Кушнір Роксолана, Червінська Юля, Ярчук Віра, Надієвець Тетяна, Дарій Алла-Аліна, присутні ледь стримували сльози, а подумками напевне, кожен на мить перенісся у ті криваві дні якими був охоплений майдан адже рядок кожного вірша кричить про сум Українського народу. А жура і туга тих днів закарбувалися в наших серцях та нашій пам’яті назавжди.
А також всі присутні мали змогу послухати патріотичні і зворушливі пісні у виконанні Балан Марії, Русу Анни-Марії, і Дарій Алли-Аліни.

Насамкінець виховного заходу із уст ведучих прозвучали слова:
« Не розчаровуйсь в Україні,
А розумій її печаль.
Що робиш ти для неї нині,
у себе спершу запитай…»

З уст Русу Анна-Марія, дуже заклично пролунали слова молитви:
« В своїй Молитві, Боже єдиний,
Прошу: дай щастя для України.!»

Всі,  хто поклав своє життя за нашу незалежність, житиме вічно у наших серцях, бо Герої не вмирають:
« Герої такі не вмирають».
Вони будуть вічно живі
Героїв завжди пам’ятають
На небі й на рідній землі.

«Вічна пам'ять Героям!»

Останнє оновлення на Понеділок, 19 березня 2018, 14:42
 
Міжнародний день рідної мови у Новоселицькому медичному коледжі БДМУ PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 27 лютого 2018, 12:28

21 лютого 2018 року в Міжнародний день рідної мови у Новоселицькому медичному коледжі БДМУ викладачами української мови та літератури було проведено чимало цікавих заходів, приурочених цьому святу.

Гриньова Тетяна Вікторівна запросила на відкрите заняття у І групу спеціальності «Лікувальна справа» з теми: «О. Довженко – митець своєї епохи».

Метою заняття було ознайомлення студентів зі складною життєвою долею та творчими набутками О. Довженка. Протягом пари вдалося показати талановиту натуру митця та ті джерела, які формували його письменницький талант; розкрити суть того, в чому полягав трагізм долі О. Довженка.

На занятті використовувались презентації, кадри фільмів  

О. Довженка «Зачарована Десна», «Аероград», «Мічурін», «Україна в огні», фото сімейного архіву, а також елементи навчально-дослідницької роботи студентів. 

Під час обговорення викладачі, які були присутні на занятті відзначили добру психологічну атмосферу, різноманітність використаних викладачем методичних прийомів для досягнення поставленої мети.

Також у цей день студентки  І групи спеціальності  «Сестринська справа» написали «диктант єдності» «Без мови немає народу». Готуючись до свята, викладачі зі студентами доклали багато зусиль, щоб ознайомити усіх з цікавими висловами про мову українських письменників та видатних діячів мистецтва. Таким чином, свято видалось напрочуд цікавим та вдалим.

 


 
Санітарно – просвітницька робота серед школярів PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 27 лютого 2018, 12:08

21 лютого 2018 року студенти та викладачі Новоселицького медичного коледжу БДМУ, разом з головою Новоселицької районної організації Товариства Червоного Хреста Глігор Мариною Флоріанівною, зустрілись зі школярами та вчителями Маршинецького НВК. Метою зустрічі була санітарно – просвітницька робота серед школярів. Студенти ІІІ курсу спеціальності «Лікувальна справа» Бринзила Олена та Мельничук Юлія ознайомили всіх присутніх з важливою проблемою, яка постала останнім часом перед населенням - епідемія кору. Студенти доступно проінформували про основні симптоми захворювання, принципи його лікування та профілактики. Особливо наголосили на важливості проведення планової вакцинації для запобігання інфікування. Підготувати цікаву інформацію та презентацію студентам допомогла викладач інфекційних хвороб – Герцун Світлана Миколаївна.

Наступне важливе питанням, про яке доповіли школярам – це надання першої долікарської допомоги постраждалим. Викладач хірургічних хвороб – Бушила Михайло Іванович цікаво, доступно і докладно розповів про основні етапи цієї допомоги та чітко продемонстрував, як покласти хворого у відновне положення, як провести штучну вентиляцію легень та непрямий масаж серця. Школярі разом з вчителями, під контролем Бушили М. І. та Глігор М. Ф,. старанно та із задоволенням тренувались на муляжі. Сподіваємось, що наша зустріч не пройшла марно, школярі отримали необхідну інформацію та зацікавились нею. 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 12:10
 
Районний огляд-конкурс читців – декламаторів PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 27 лютого 2018, 12:19

Він був сином мужика — і став володарем в царстві Духа.

Він був кріпаком — і став велетнем у царстві людської культури

                                                                                               Іван Франко

Великий Кобзар – гордість нації, душа народу, наша велич і краса. Невмирущі твори національного Пророка – це своєрідна життєва програма для кожного свідомого українця у нашій багатонаціональній сім’ї.

Щорічно в березні ми з великою вселюдською повагою вшановуємо пам'ять генія української нації, поета-революціонера, демократа – Тараса Шевченка. 24 лютого 2018 року, з метою відзначення 204 - річниці від дня народження митця, в районному Будинку культури м. Новоселиця пройшов районний огляд-конкурс читців – декламаторів. Ось і цього року студенти коледжу активно взяли участь у творчій події, продемонстрували свої мистецькі таланти у вмінні гарно та виразно декламувати поезію Тараса Шевченка.

Літературний марафон тривав понад 3 години. Слухачі та поважне журі мали можливість почути з уст конкурсантів вірші, написані Шевченком у різні періоди його творчості. У конкурсі виявили бажання взяти участь першокурсники нашого коледжу. Із медсестринських груп: Змошу Крістіна, Митківська Іванна, Матушевська Ірина, Русу Анна – Марія, Кушнір Роксолана та із фельдшерської групи – Вечерка Евеліна, Андрусяк Валерій та Яценюк Олексій. Учасники конкурсу емоційно та зворушливо читали два твори: перший – поезію Кобзаря, а другий – вірші українських поетів. Виступи оцінювало поважне та досвідчене журі, вони були приємно враженні виступами наших студентів та гідно оцінили їх.

І місце – Яценюк Олексій;

ІІ місце – Змошу Крістіна, Вечерка Евеліна;

ІІІ місце – Матушевська Ірина.

Вітаємо учасників та переможців!

 

 
День всіх закоханих PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 27 лютого 2018, 12:00

 

День всіх закоханих або День Святого Валентина – це свято, яке із задоволенням відзначають в багатьох країнах світу. Багато люблячих сердець чекають саме на це свято, щоб нарешті зізнатися у коханні або знайти свою другу половинку. Це свято, коли все навкруги наповнено романтикою і коханням, а серця багатьох людей на землі наповнюються щастям. Атмосфера на вулицях просочена приємним ароматом несподіванки.

Напередодні свята в нашому навчальному закладі, як і у всьому місті, дух Святого Валентина розгулявся не на жарт. Вже зранку всі студенти та викладачі відчули чарівний дух свята, що охопив весь коледж. Адже, ще напередодні, студентки І медсестринської групи під керівництвом Нестеровської Галини Романівни святково прикрасили хол та оформили фотозону, щоб бажаючі могли зробити фотографії на згадку про цей романтичний день. І звісно всі закохані могли вкласти «валентинки» у скриньку.

Святковий настрій не полишав студентів та викладачів і на традиційній молодіжно–розважальній програмі «Мелодія для двох сердець», яка пройшла 12 лютого у районному Будинку культури. Чарівну половину людства представляли студентки коледжу: Гончарук Альона (ІІІ А м/с), Храб Ганна (ІІІ Б м/с), Присакар Марина (ІІІ А ф.), Караушу Ірина (ІІІ Б ф.) та Попей Міхаєла (ІІІ ак.), сильними та мужніми на святі були: Лунга Віталій  (ІІ А ф.), Кожокарь Тодор (ІІ А ф.), Георгіца Дмитро, (ІІ А ф.), Кожокару Іван (ІІІ А ф.) та Зварич Андрій (ІІІ Б ф). Учасники дійства цікаво та змістовно розповіли про свої захоплення,побажання,мрії. Під час конкурсної програми вони продемонстрували свої здібності, винахідливість і дотепність в різноманітних конкурсах та складних ситуаціях. Не можна не сказати і про ведучих свята – чарівну і тендітну Єфтемій Ольгу та неповторного, артистичного Неборака Валентина, які своїми веселими жартами підтримували піднесений настрій у всіх присутніх у залі. В результаті конкурсів журі та глядачі обрали ідеальну пару – Гончарук Альону та Лунгу Віталія. Вітаємо наших переможців!

Окрасою програми були виступи артистів коледжу: всіх вразив ніжний та чуттєвий танець танцювального колективу «Акцент», учасники заслуженого колективу народного танцю «Ватра» неперевершено з азартом виконали «Буковинський танець», солістки коледжу Марина Бідяк та Кристина Чеука подарували глядачам мелодійні пісні. Однак, присутніх очікував сюрприз – музична композиція у виконанні Кристини Чеуки та Стаса Кіріліча. Виступи артистів викликали бурхливі оплески вдячних глядачів. Наприкінці свята всім учасникам подарували солодкі подарунки, а публіка отримала масу позитивних емоцій!

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 12:02
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 Наступна > Кінець >>

Сторінка 25 з 28