Молодь за здоровий спосіб життя PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 03 грудня 2019, 00:00

Напередодні Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом в Новоселицькому медичному коледжі БДМУ з 25.11.19 – 02.12.19 р. проводився тиждень «Молодь за здоровий спосіб життя». Актив ІІІ - А фельдшерської групи розроби цілий ряд заходів, присвячених цьому дню.

В понеділок  29 листопада був проведений конкурс плакатів «Ми проти СНІДу». Студенти відобразили своє розуміння проблеми ВІЛ/СНІДу за допомогою інформативних ілюстрацій. У вівторок, під час перерв, у холі навчального закладу демонструвалися відеофільми на тему СНІДу в Україні та світі. Студенти з цікавістю переглядали фільми та ділилися враженнями.

Не менш цікавим був флеш – моб серед жителів міста Новоселиця, під час якого студенти проводили соціологічне опитування та інформували пересічних громадян про ВІЛ та СНІД як усно, так і за допомогою буклетів. Бонусом акції було безкоштовне розповсюдження заходів контрацепції.

Завершальним етапом акції було проведення відкритого виховного заходу «СНІД: сторонніх не повинно бути» для студентів І – ІІІ курсів, який підготували студенти ІІІ - А фельдшерської групи. В рамках проведення акції студенти коледжу та мешканці нашого міста отримали багато інформації про СНІД та його наслідки, про необхідність боротьби з цією страшною хворобою.

2 грудня студенти ІІІ курсу групи А спеціальності «Лікувальна справа» Стадлер Каріна, Стоян Дмитро та Богачик Владіслав відвідали Новоселицький ліцей, в якому також проходив тиждень «За здоровий спосіб життя». Вони ознайомили школярів з презентацію на тему ВІЛ/СНІД. На завершення заходу було проведено вікторину, під час якої школярі продемонстрували високі знання щодо профілактики ВІЛ-інфекції та СНІДу. Присутні вчителі гідно оцінили високі знання студентів та цікаву інформацію. Адже це не перший раз, коли студенти Новоселицького медичного коледжу проводять просвітницьку роботу серед школярів Новоселицького району.

Останнє оновлення на Вівторок, 11 лютого 2020, 08:27