Випускний 2019 PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Понеділок, 08 липня 2019, 10:04

Випуск молодших медичних спеціалістів спеціалізації «Лікувальна справа» та «Сестринська справа» 2019 року

25 червня 2019 року святкова зала Новоселицького районного будинку культури зустріла випускників 108 випуску молодших медичних фахівців Новоселицького медичного коледжу БДМУ.

На початку урочистості присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять українських воїнів і мирних громадян України, які загинули у неоголошеній війні на Сході України.

Привітати випускниць прийшли їхні батьки, друзі та поважні гості: заступник голови Новоселицької районної державної адміністрації Пазяк Іван Васильович, заступник Новоселицького міського голови Арсеній Сергій Васильович, Голова Державної екзаменаційноїКомісії, доктор медичних наук, професор кафедри хірургії № 1 Буковинського державного медичного університету Віталій Васильович Максим'юк. Гості щиросердно вітали випускників з важливою подією у житті та наголосили, що студенти зробили гідний вибір професії та навчального закладу, а отриманні знання допоможуть у майбутній медичній діяльності. Також всі гості побажали, щоб винуватці свята отримували задоволення від результатів своєї роботи.

До випускників звернувся директор Новоселицького медичного коледжу БДМУ Романюк Руслан Ілліч, який щиро привітав їх із закінченням коледжу та отриманням диплому, побажав знайти свою дорогу в житті та гідно пройти по ній. Він висловив слова вдячності всьому педагогічному колективу за невтомну працю, ґрунтовні знання, що допоможуть випускникам у майбутній медичній діяльності.

Кульмінацією урочистості стало вручення дипломів. Наказ по Новоселицькому медичному коледжу БДМУ про присвоєння кваліфікації проголосила заступник директора з навчальної роботи Москалюк Ганна Анатоліївна. Почесне право зачитати клятву випускника Новоселицького медичного коледжу БДМУ доручили відміннику навчання, голові студентської ради коледжу Кірілічу Станіславу .

З побажанням щасливої долі до випускників звернулись куратори груп Візітев Ірина Юхимівна, Скриндіца Галина Феодосіївна, Яценюк Аліна Олексіївна та Збиркот Леонід Олексійович. Вони побажали стати успішними в житті та отримувати задоволення від професійної діяльності. Не менш щирими були звернення до випускників батьків. Як завжди, учасники художніх колективів коледжу причарували всіх присутніх своїми виступами.

В залі лунало багато приємних, теплих слів для випускників, всі присутні впевнегордо нести звання студента Новоселицького медичного коледжу БДМУ і назавжди в серці зберегти спогад про це свято, рідний коледж, викладачів та одногрупників. А ми, сподіваємося, ще не раз почуємо про їхні успіхи та перемоги на професійній ниві.