Конкурс "Краща медична сестра 2019" PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 14 травня 2019, 13:17

11.05.2019року на базі Вашковецького медичного коледжу БДМУ відбувся регіональний конкурс фахової майстерності «Краща медична сестра регіону -2019 року» серед студентів випускників спеціальності «Сестринська справа» ОКР «Молодший спеціаліст».

За перемогу в конкурсі боролись 4 конкурсантки – представниці медичних коледжів регіону: Новоселицького, Чернівецького, Вашковецького медичних коледжів та коледжу БДМУ.

Честь нашого навчального закладу захищала студентка ІУ А медсестринської групи краща медична сестра коледжу 2019 року Гончарук Альона Сергіївна, відмінниця навчання, активна учасниця суспільного життя коледжу, дуже вродлива та ерудована дівчина.

Традиційно конкурспроводився у 2 етапи: на першому етапі, який відбувся 08.05.2019 року, теоретичну підготовку конкурсантів перевіряли за допомогою онлайн-тестування, де наша представниця набрала максимальну кількість балів -150.

При проходженні 2 етапу конкурсантки демонстрували свої знання та практичні навички з таких клінічних дисциплін:

   - основи сестринської справи, медсестринство у внутрішній медицині;

   - медсестринство в хірургії;

   - медсестринство в педіатрії;

Склад журі представляли найкращі викладачі коледжів регіону. Наш навчальний заклад представляли:

Бушила Михайло Іванович - викладач другої атестаційної категорії медсестринства в хірургії;

Яценюк Аліна Олексіївна - викладач першої атестаційної категорії медсестринства у внутрішній медицині;

Нестеровська Галина Романівна - викладач вищої атестаційної категорії медсестринства в педіатрії, викладач-методист.

Гончарук Альона виконала на високому професійному рівні всі практичні навички та стала переможницею в номінації «Краща медична сестра» з медсестринства у внутрішній медицині.

Адміністрація коледжу щиро вітає переможницю конкурсу і бажає їй подальших успіхів в навчанні, реалізації у професійній сфері та у житті, оскільки ця перемога є загальним результатом праці викладачів та студентів.