Традиційний Вечір зустрічі в Новоселицькому медичному коледжі БДМУ PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Четвер, 04 квітня 2019, 11:55

Протягом багатьох років в Новоселицькому медичному коледжі БДМУ існує давня традиція – щороку 1 квітня запрошувати випускників різних поколінь у стіни Alma – mater. Отож, і цьогорічне 1 квітня не стало винятком. Новоселицький медичний коледж БДМУ гостинно відчинив свої двері для всіх випускників, які приїхали із різних куточків України до рідного навчального закладу.

У теплій атмосфері, насправді родинного свята, зібрались в актовій залі коледжу колишні студенти. У привітальному слові заступник директора з навчальної роботи Новоселицького медичного коледжу БДМУ Роман Ілліч Довганюк підкреслив, що коледж, не дивлячись на понад шестидесятирічну історію, є сучасним навчальним закладом, в якому бережуть традиції. На урочистості була присутня Новоселицький міський голова Нікорич Марія Іллінічна, яка протягом багатьох років сама була організатором свята. Вона зазначила, що у всі роки найбільшою гордістю коледжу є випускники, які прославляють його не тільки на теренах України, а й за її межами. Марія Іллінічна щиро побажала всім присутнім міцного здоров’я, родинного тепла та щасливої долі. А теперішнім студентам коледжу подарувала спортивний інвентар, що стало приємною несподіванкою для всіх.

У цей урочистий деньвинуватці свята мали нагоду знову повернутися у ті незабутні роки юності, які, як вони потім згадували, залишилися в пам’яті, як перше кохання, перші світанки, перші успіхи і невдачі. Щира посмішка, доброзичливий сміх, міцні обійми, дружні поцілунки, безмежна радість - все це було зримо присутнє в святковій залі, де панувала чудодійна атмосфера затишку і тепла.

Ювіляри усіх років переконували теперішніх студентів, що наш навчальний заклад найкращий, бо саме він дав їм старт у життя. А коледж, незважаючи на те скільки років пройшло - пролетіло чи то п’ятдесят, чи лише п’ять, пам’ятає кожного свого студента, радіє успіхам і безмежно пишається своїми випускниками.

Випускники ділилися своїми спогадами, дотепно відповідали на веселі запитання ведучих. Від щирого серця, від усієї душі бажали доброго здоров’я, щастя, успіхів своїм викладачам, колишнім одногрупникам та сьогоднішнім студентам, які уважно вислухали настанови. Своїми мелодійними голосами зачарували гостей свята солістки коледжу Гуцуляк Валерія, Бідяк Марина та випускниця 2018 року Чеука Христина. Справжньою окрасою свята став виступ заслуженого аматорського колективу танцю «Ватра» (керівник Штефанеса Кароліна). Хочеться нагадати, що багато років поспіль в колективі танцюють студенти коледжу. Імпульсивний, енергійний, пристрасний танець подарували всім присутнім учасниці колективу сучасного танцю «Акцент» під керівництвом Кодряну Альони. Наші сьогоднішні студенти вкотре довели, що в коледжі розвивають і підтримують творчі здібності студентів.

Шановні випускники, пам’ятайте, Ви завжди бажані гості в нашому рідному коледжі. До нових зустрічей 1 квітня!

Останнє оновлення на Четвер, 04 квітня 2019, 12:07