Студенти Новоселицького медичного коледжу БДМУ провели санітарно – профілактичну роботу з мешканцями м. Новоселиця PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 26 березня 2019, 15:53

 

24 березня 1882 року лікар Роберт Кох відкрив збудника туберкульозу – бактерію у вигляді палички. На честь дослідника цей мікроорганізм названо паличкою Коха (туберкульозною паличкою). Дане відкриття дало можливість людству дослідити властивості збудника туберкульозу та працювати в напрямку синтезу ліків для адекватної терапії цієї небезпечної недуги.

Саме тому Всесвітньою організацією охорони здоров`я започатковано 24 березня кожного року вважати Всесвітнім днем боротьби з туберкульозом. Студенти Новоселицького медичного коледжу БДМУ не залишаються осторонь подібнихзаходів. З метою привернення уваги до масштабів цієї хвороби, способів її профілактики, лікування, виявлення на ранніх стадіях студенти провели рейд санітарно-просвітницької роботи серед населення міста та його гостей. Мешканцям Новоселиці та прилеглих сіл роздавали буклети з основними проявами даного захворювання, тактикою поведінки у разі появи подібних ознак у знайомих, друзів, родичів. Студенти доступно розповідали про ті зміни у самопочутті, що повинні насторожувати людей та спонукати до звернення в лікувальні установи.

Освітянська спільнота нашого навчального закладу та студентство щиро дякують мешканцям міста за розуміння та належну увагу до профілактичної роботи студентів-медиків.