День Небесної сотні PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Четвер, 28 лютого 2019, 11:58

 

Сторіччями здригався мій народ

Від ярм, від зрад й кривавих заворушень,

І мову як духовний ополот

Втирали в бруд прямісінько у душах.

Шевченко вмер. І Лесі вже нема.

Є незалежність. Є уже свобода.

І все одно ще темно від примар.

І все одно щось гірко труїть воду.

Протягом 18-22 лютого 2019 року в Новоселицькому медичному коледжі БДМУ проводилась низка заходів, присвячених пам'яті Героїв Небесної сотні, людей, які своїм життям навчили нас відстоювати незалежність, любити Україну та свій народ. Вони назавжди змінили нашу Україну та народ, підняли національний і патріотичний дух людей. Саме завдяки Майдану наша держава довела всьому світові гідність, мужність і прагнення до справедливості. Кожен з них здійснив особистий подвиг, віддавши найцінніше – своє життя заради нової України.

18 лютого студенти І – ІІ курсу долучились до Всеукраїнської тихої акції «Ангели пам’яті», яка була присвячена пам’яті розстрілів Героїв Небесної Сотні. 20 лютого викладачі коледжу та студенти ІІІ курсу спеціалізації «Лікувальна справа» та «Сестринська справа» взяли участь у мітингу – реквіємі, який відбувся у районному будинку культури м. Новоселиця. Всі студенти та викладачі коледжу протягом тижня мали змогу ознайомитись з тематичною виставкою фотоматеріалів та переглянути відеофільми, що висвітлюють трагічні події лютого 2014 року.

20 лютого 2019 року студенти І курсу спеціалізації «Лікувальна справа» провели відкритий виховний захід «Герої не вмирають!», де ознайомили присутніх з хронологією подій п’ятирічної давнини, зі сторінками життя Героїв Небесної сотні. Захід розпочався з вшанування пам’яті загиблих на Майдані хвилиною мовчання. Студенти декламували вірші, переглядали хроніку трагічних подій на Майдані.

Маємо власну країну, власну історію, власну армію, власні свята, власну гідність.

Слава Україні!

Героям слава!

Останнє оновлення на Четвер, 28 лютого 2019, 12:32