Районний конкурс читців-дипломаторів поезії Шевченка PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 26 лютого 2019, 12:09

Борітеся – поборете, Вам бог помагає!

За вас правда, за вас сила І воля святая!

Тарас Григорович Шевченко

Великий Кобзар – гордість нації, душа народу, наша велич і краса. Невмирущі твори національного Пророка – це своєрідна життєва програма для кожного свідомого українця у нашій багатонаціональній сім’ї.

Щорічно в березні ми з великою вселюдською повагою вшановуємо пам'ять генія української нації, поета-революціонера, демократа – Тараса Шевченка. 23 лютого 2019 року, з метою відзначення 205 - річниці від дня народження митця, в районному Будинку культури м. Новоселиця пройшов районний огляд-конкурс читців – декламаторів. Студенти коледжу активно взяли участь у творчій події, продемонстрували свої мистецькі таланти у вмінні гарно та виразно декламувати поезію Тараса Шевченка.

Слухачі та поважне журі мали можливість почути з уст конкурсантів вірші, написані Шевченком у різні періоди його творчості. У конкурсі виявили бажання взяти участь першокурсники нашого коледжу. Із медсестринської групи: Галичанська Ангеліна, Боганюк Альона та із фельдшерської групи – Ботовський Богдан та Кармазенюк Дмитро. Учасники конкурсу емоційно та зворушливо читали твори Кобзаря. Виступи оцінювало поважне та досвідчене журі, яке було приємно вражене виступами наших студентів та гідно оцінило їх. Отож, вітаємо переможців:

ІІ місце – Галичанська Ангеліна;

ІІІ місце – Батовський Богдан!

Вітаємо учасників та переможців!

 

Останнє оновлення на Вівторок, 26 лютого 2019, 13:37