День працівника освіти PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Четвер, 04 жовтня 2018, 11:37

Традиційно у першу неділю багряного жовтня, у найпрекраснішу пору бабиного літа, коли ледь - ледь шелестить падолистом осінь, коли над землею пламеніють різнобарвні квіти, приходить величне свято – День працівників освіти, День Учителя, Вихователя, Людини, яка дає нам крила для високого життєвого польоту, яка засіває в юних душах велику любов до України, її народу і землі.

Напередодні цього дня вшановували нелегку, але почесну викладацьку працю і в Новоселицькому медичному коледжі БДМУ. З самого ранку викладачам підняли настрій студенти старшокурсники, які зустріли наставників з цікавими сюрпризами. Урочисту атмосферу протягом дня в коледжі створювала яскрава екологічна виставка «Золота осінь», яка зачаровувала своїми барвами та насиченими ароматами. Композиції із квітів, овочів, фруктів та осінніх листів нікого не залишили байдужими, тому що при їх створенні студенти проявили не аби який талант та винахідливість. Викладачі та студенти мали можливість зробити фотографії на згадку про свято біля фотозони.

Продовжилось свято в ошатно прибраній актовій залі, де панувала доброзичлива атмосфера, радість, сміх та святковий настрій. Тут зібралась вся студентська родина. Педагогічний колектив викладачів медколеджу вітали керівник апарату Новоселицької районної адміністрації Габа Ліліана Миколаївна, заступник Новоселицького міського голови Шова Деомид Федорович. Гості висловили слова вдячності за творчу, самовіддану працю, за вміння запалювати вогонь пізнання в серцях молоді, за відданість професії та відповідальне ставлення до свого покликання. Також привітав викладачів та співробітників зі святом директор навчального закладу Романюк Руслан Ілліч, який подякував колегам за щоденну працю, мудрість та терпіння, за непохитну віру в кожного студента. Під час урочисті було нагороджено найкращих викладачів та співробітників коледжу.

У цей урочистий день слова вдячності студенти адресували викладачам – наставникам. Концертну програму підготували студентки ІІ курсу відділення «Сестринська справа». У своїх привітаннях вони висловлювали почуття щирої вдячності, бажали творчої наснаги, терпіння, успіхів у роботі, здоров’я і процвітання, злагоди і миру. Подарунком для всіх стало і нагородження викладачів студентами випускних груп.

Наприкінці святкового концерту всі присутні покинули актову залу в піднесеному настрої та впевненості в тому, що професія вчителя, викладача є найблагороднішою з усіх.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 жовтня 2018, 09:08