"Ніхто не забутий, ніщо не забуто" PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Середа, 23 травня 2018, 09:43

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр.. Не щезне з пам’яті людської, не згине в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами. Можна по-всякому  ставитися  до цієї війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших.

Студенти ІІ курсу фельдшерської групи  Новоселицького медичного коледжу БДМУ разом з куратором Дмитрієвою К.А.,  та  заступником з  виховної роботи Плачинтою І.М. провели виховний захід, вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих під час другої світової війни  та запалили свічку пам’яті.
Ведучі цього заходу - Анастасія Теслюк  та Микола Борецький , згадували про події тих років.

Почесним гостем цього заходу був учасник бойових дій , інвалід Великої Вітчизняної війни Бездушний Василь Никифорович. Зі слів Василя Никифоровича ми змогли почути історію його життя, а також якою дійсно була війна.

Слухали вірші та пісні у виконнані студентів: Олександри Грубняк, Катерини Требик, Анастасії Теслюк, Андрія Молодовського, Августіна Біньковського, Тетяни Житарюк, Валерії Михалеску, Олексія Остапчука, Марини Бідяк.

Травень, це місяць буяння садів, місяць по-літньому теплих ночей і нескінченних солов’їних пісень… а ще це місяць, коли змовкли останні постріли гармат, настала тиша і прийшов довгожданий, вистражданий, оплачений дорогою ціною мир. «Ніхто не забутий, ніщо не забуто».