Міжнародний день рідної мови у Новоселицькому медичному коледжі БДМУ PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 27 лютого 2018, 12:28

21 лютого 2018 року в Міжнародний день рідної мови у Новоселицькому медичному коледжі БДМУ викладачами української мови та літератури було проведено чимало цікавих заходів, приурочених цьому святу.

Гриньова Тетяна Вікторівна запросила на відкрите заняття у І групу спеціальності «Лікувальна справа» з теми: «О. Довженко – митець своєї епохи».

Метою заняття було ознайомлення студентів зі складною життєвою долею та творчими набутками О. Довженка. Протягом пари вдалося показати талановиту натуру митця та ті джерела, які формували його письменницький талант; розкрити суть того, в чому полягав трагізм долі О. Довженка.

На занятті використовувались презентації, кадри фільмів  

О. Довженка «Зачарована Десна», «Аероград», «Мічурін», «Україна в огні», фото сімейного архіву, а також елементи навчально-дослідницької роботи студентів. 

Під час обговорення викладачі, які були присутні на занятті відзначили добру психологічну атмосферу, різноманітність використаних викладачем методичних прийомів для досягнення поставленої мети.

Також у цей день студентки  І групи спеціальності  «Сестринська справа» написали «диктант єдності» «Без мови немає народу». Готуючись до свята, викладачі зі студентами доклали багато зусиль, щоб ознайомити усіх з цікавими висловами про мову українських письменників та видатних діячів мистецтва. Таким чином, свято видалось напрочуд цікавим та вдалим.