Районний огляд-конкурс читців – декламаторів PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 27 лютого 2018, 12:19

Він був сином мужика — і став володарем в царстві Духа.

Він був кріпаком — і став велетнем у царстві людської культури

                                                                                               Іван Франко

Великий Кобзар – гордість нації, душа народу, наша велич і краса. Невмирущі твори національного Пророка – це своєрідна життєва програма для кожного свідомого українця у нашій багатонаціональній сім’ї.

Щорічно в березні ми з великою вселюдською повагою вшановуємо пам'ять генія української нації, поета-революціонера, демократа – Тараса Шевченка. 24 лютого 2018 року, з метою відзначення 204 - річниці від дня народження митця, в районному Будинку культури м. Новоселиця пройшов районний огляд-конкурс читців – декламаторів. Ось і цього року студенти коледжу активно взяли участь у творчій події, продемонстрували свої мистецькі таланти у вмінні гарно та виразно декламувати поезію Тараса Шевченка.

Літературний марафон тривав понад 3 години. Слухачі та поважне журі мали можливість почути з уст конкурсантів вірші, написані Шевченком у різні періоди його творчості. У конкурсі виявили бажання взяти участь першокурсники нашого коледжу. Із медсестринських груп: Змошу Крістіна, Митківська Іванна, Матушевська Ірина, Русу Анна – Марія, Кушнір Роксолана та із фельдшерської групи – Вечерка Евеліна, Андрусяк Валерій та Яценюк Олексій. Учасники конкурсу емоційно та зворушливо читали два твори: перший – поезію Кобзаря, а другий – вірші українських поетів. Виступи оцінювало поважне та досвідчене журі, вони були приємно враженні виступами наших студентів та гідно оцінили їх.

І місце – Яценюк Олексій;

ІІ місце – Змошу Крістіна, Вечерка Евеліна;

ІІІ місце – Матушевська Ірина.

Вітаємо учасників та переможців!