Привітання Єфтемія І.С. з днем знань PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 01 вересня 2015, 19:31

Дорогі наші студенти, викладачі та співробітники Новоселицького медичного коледжу БДМУ! Шановні батьки! Щиро вітаю Вас із чудовим святом – Першого вересня! Святом, коли наш край і вся наша держава зустрічатиме День знань!

Мабуть, нікому не варто доводити, що це справжнє свято людяності й доброти, мудрості й надії, віри та любові. Це початок осяйного й нелегкого шляху до здобуття нових знань.
Звертаюся у цей урочистий день, насамперед, до першокурсників. Сьогодні ви отримали змогу навчатися в одному з найкращих навчальних закладів, якому цьогоріч виповнюється 60 років. Пишайтеся тим, що ви увійшли у дружню й згуртовану родину Новоселицького медичного коледжу БДМУ, бережіть і примножуйте його традиції та надбання. Коледж має цікаву і неповторну історію, писану з року в рік мудрими, досвідченими, високопрофесійними викладачами та допитливими, ерудованими, талановитими, творчими студентами.
Щиро висловлюю слова подяки нашим викладачам за їх щоденну напружену творчу працю у підготовці молодших медичних працівників. Ваша мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.
Слова вітання надсилаю студентам Новоселицького медичного коледжу БДМУ – майбутнім медичним працівникам. Бажаю вам великого натхнення на шляху підкорення нових вершин знань, наполегливості й терпіння, мудрості й розважливості! Переконаний, що ваші здібності, працьовитість, бажання оволодіти найгуманнішою з професій буде запорукою нових успіхів.
Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року!

 

З повагою директор
Новоселицького медичного коледжу БДМУ

І.С. Єфтемій

Останнє оновлення на Середа, 02 вересня 2015, 01:50
 

© Георгій Вовкогон