Вечір зустрічі з випускниками PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 27 березня 2015, 11:56

1 квітня 2015 р. в Новоселицькому медичному коледжі БДМУ відбулося хвилююче і величне свято – Вечір зустрічі з випускниками. Традиційно навчальний заклад гостинно відчинив свої двері, запрошуючи випускників у рідні стіни, які навіки залишаються у пам’яті, адже тут промайнули найкращі роки життя – роки безтурботного юнацтва, з усіма радостями та розчаруваннями, відкриттями та поразками. Свято розпочав директор коледжу Єфтемій Ілля Сергійович,випускник 1969 року, який повернувся в Аlma mater викладачем, а згодом став його керманичем, хранителем добрих традицій.

Для випускників роки після закінчення коледжу пролетіли непомітно, по-різному склалося життя кожного із них, але в рідних стінах вони відчули атмосферу юності, міцної дружби, підтримки, теплоти, які завжди панують в навчальному закладі протягом всіх років існування.

Випускники ділилися своїми спогадами, дотепно відповідали на веселі запитання ведучих. Від щирого серця, від усієї душі бажали доброго здоров’я, щастя, успіхів своїм викладачам, колишнім одногрупникам та сьогоднішнім студентам, які уважно вислухали настанови  та подарували всім присутнім музичні та хореографічні привітання.

Шановні випускники, пам’ятайте, Ви завжди бажані гості в нашому рідному коледжі. До нових зустрічей 1 квітня!

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 03 квітня 2015, 11:05
 

© Георгій Вовкогон