Виховна година на честь Дня Небесної Сотні PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 10 березня 2015, 15:09

20 лютого в Україні вшановують день пам’яті людей-патріотів, які віддали своє життя за другу матір – Батьківщину. Це люди, які покинули все заради того, щоб їхні нащадки жили  в мирі та спокої. Вони заслужили своє звання «Небесної сотні» ціною власної душі , ціною сліз матері та дружини. Тому хотілось би просто подякувати їм за все. Нехай Сьогодні їх немає в живих, проте сподіватимемось ,що вони бачать це все, і знають що їх подвиги вшановують і пам’ятають.

На честь Дня Небесної Сотні, в актовій залі Новоселицького медичного коледжу БДМУ відбулась виховна година в знак вшанування загиблих. На заході були присутні студенти І-го та ІІ-го курсів

Власні  хвилювання,надії, віру в світле майбутнє,наші таланти втілили  в свої віршах, присвячених героям. Представили студентки ІІ-А медсестринської групи Клочана Галина та Біла Наталія, студентка І-А фельдшерської групи Малайдах Інна та Плачинта Катерина учениця Новоселицької ЗОШ.

Нині нам доводиться продовжувати боротьбу за власну гідність і єдність своєї держави. Загибель Небесної Сотні , анексія Криму, розпалювання ворожнечі та військова агресія на сході України….Більше ніж віримо, що спільною силою українського народу, усі разом ,ми зуміємо захистити свою землю, здобути мир для відновлення і розбудови державності.

Схилімо наші голови у скорботі та помолимося за Героїв !

Слава Україні!

Героям слава!

Останнє оновлення на Вівторок, 10 березня 2015, 15:16
 

© Георгій Вовкогон